Soru ve Cevaplarla İslam ve Fetvalar Forumundan Eşler Arasında Cinsel Sorun Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Eşler Arasında Cinsel Sorun

  Reklam
  Eşler Arasında Cinsel Sorun

  Etiketler : cinsel ilişkiler cinsellik dini sorular fetva nureddin yıldız nurettin yıldız

  SORU:Hocam benim esimle ilgili bir sorunum da esimin soğukluğu sizin sayfanızdan okuduğum kadarı ile norma bir durumda herhangi bir hastalık vs olmazsa eslerin bir yılda en az 100 kez birlikte olması gerekiyor buda ortalama 4-5 günde bir gibi oysa bizde en iyi ihtimalle haftada bir oda kesinlikle benim istememle oluyor çoğu zamanda en ufak bir şeyden kavga çıkarıp yatağını ayırıyor günlerce benimle konuşmuyor bile konuşmayı deniyorum çok yorgun olduğunu söylüyor isi ağır gerçekten fakat sonuçta bir kadın olarak sürekli talep eden çoğu zamanda red edilen taraf olmak beni çok uzuyor esimi çok seviyorum ayrılığı asla düşünmüyorum evlatlarımızda var fakat eğer eşim çok sıkışırsa bana bende böyle isine gelmiyorsa sokakta adam dolu gibi aşşalayıcı kotu sözlerine de maruz kalıyorum artık konuşmuyorum bu konuyu fakat ne yapacağımı da bilemiyorum.  CEVAP:Selamünaleyküm.
  Anlaşılan eşinizin ahlâk sorunu var; aman dikkat edin, onu çirkin bir söze mecbur etmeyin. Sizi cinsel açıdan tatmin etmemesi eşinizin suçudur, hakkınızı talep edebilirsiniz. Mülkün olduğu kadar sizi cinsel açıdan güçlün derinecek gıda tüketmemeye çalışın. Durumu bir de doktorla görüşün, bakın size bir tavsiyede bulunabilir mi? Siz bu isteğinizde haklısınız. Eğer isteğinizi makul bir seviyede karşılamıyor ve siz haram tehlikesi hissediyorsanız boşanmayı isteminiz gerekir. Allah sabırlar versin.


  Paylaş
  Eşler Arasında Cinsel Sorun Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Evliliğin erken yaşlarda olması tavsiyeleri kişilerin ihtiyaçlarını karşılamaları ve haramdan korunmaları içindir. Evlilikte haramdan koruduğu için eşler bu konuda dikkat etmeleri birbirlerini anlayışla karşılamaları gerekmektedir.cinsel soğukluk için dua,  cinsel sogukluk icin dua,  eşler arasindaki soğukluk için dua,  nurettin yıldız fetva,  karı koca arasındakı cınsel sogukluk için dua,  eşler arasındaki cinsel soğukluk için dua,  karalı koca arasındaki cinsel soğukluk için dua