Çeyiz Dünyası ve Ev Dekorasyonu Forumundan Hem Masa Hem Komodin Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Hem Masa Hem Komodin

  Reklam
  Hem Masa Hem Komodin


  Yatakta kahvaltı etmek ister misiniz? İsterdim de bunu kim yapacak ya da aman şimdi yatağı batırmaya ne gerek var mı diyorsunuz. Kahvaltıyı kim getirir onu bilemeyiz ama bu komodinle ortalığı batması, yatağın kirlenmesi imkânsız. Tabi eğer siz çok beceriksiz değilseniz☺ şaka bir yana hem masa hem de komodin olabilen bu fonksiyonel mobilya sadece keyif ve kolaylık için tasarlanmış.
  Fonksiyonel komodinin tekerlekli oluşu modern ve pratik. Temizlik yaparken zorluk çekmezsiniz. Ağır ve yerleri zor değiştirilebilen mobilyalar yerine tekerlek sistemli eşyalar her zaman daha avantajlı ve kullanışlıdır. İstediğiniz her yere gider ve gelirler, kolayca yerleri değişebilir.

  Hem Masa Hem Komodin 1.jpg

  Fonksiyonel komodin dışarıdan bakıldığında modern bir çekmeceyi anımsatıyor. Tasarımın özelliği hem komodin hem de masa olabilmesi. Kenarından çıkarılan bir bölme tekerlekli bir masaya dönüşebilir. Üstelik çok pratik bir masa.

  Hem Masa Hem Komodin 0.jpg

  Tek taraflı ayağı ile istenilen her yere girebilir. Bu ilginç ve kullanışlı tasarımla endişe etmeden yatakta kahvaltı etmenin zevkine varabilirsiniz.

  Hem Masa Hem Komodin 1.jpg

  Mobilya dünyası her geçen gün yeni tasarımlar yaratıyor. Modern dekorasyonların ise önem verdiği ilk madde, mobilyaların kullanışlı ve birden fazla amaca hitap etmesi. Tıpkı hem masa hem de komodin olan bu mobilya gibi. Etrafta fazla mobilya istemiyorsanız fakat ihtiyaçlarınızı da karşılamak istiyorsanız mobilya seçimlerini her zaman birden fazla fonksiyoneli olan mobilyalardan yana kullanın.  Paylaş
  Hem Masa Hem Komodin Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Hem yatak odaları için hem oturma guruplarına takım oluşturmak için harika bir model. Bir çok açıdan kullanışlı olması nedeniyle ve şık görüntüsü ile dikkat çekmektedir.masa tasarımları,  modern mobilyalar tasarımları