Çeyiz Dünyası ve Ev Dekorasyonu Forumundan Bambu Parke Çeşitleri Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Bambu Parke Çeşitleri

  Reklam
  Bambu Parke Çeşitleri  Geçmiş yıllarda evlerin yer dekorasyonu olarak halılar ön planda tutulurdu. Evin dekorasyon tamamlayıcısı olarak görülürdü halılar. Fakat zaman ilerledikçe dekorasyon tamamlayıcısı olarak görünen halılara rakip olarak yer kaplamaları boy gösterdi.

  bambu-parke-0.jpg

  Bambu Parke Çeşitleri


  Bambu Parke 1.jpg

  Bambu Parke Renkleri

  Son zamanlarda bir çok evde görünmeye ve kullanılmaya başlanan parkeler, kullanım kolaylığı ve şık görüntüsü bakımından vazgeçilecek gibi durmuyor. Özellikle görünüm ve kalite bakımından son günlerde Bambu yer parkeleri kullnılmaya başlandı. Evlere farklı ve modern bir hava katan Bambu parkeler dayanıklı ve uzun ömürlü olmasının yanı sıra izolasyon, düşük maliyet ve hijyen bakımından da tercih edilmektedir.

  Bambu Parke 2.jpg

  Bambu parke fiyatları

  Bambu parke fiyatları m2 ve markaya göre değişiklik göstermektedir.
  Bal, ahşap tonları ve kehribar sarısı renklerinde üretilen bambu parkeler dikey veya yatay olarak çok kolay bir şekilde monte edilebilmektedir. Ayrıca uygun fiyatları nedeniyle de dikkatleri üzerine çeken Bambu parkeler lamine parkeler gibi patlama ve kabarma yapmamaktadır.
  25 yıl garantisi olan Bambu parkelerin temizlenmesinde cila, parafin ve ağartıcı temizlik malzemeleri kullanılmamalıdır. Nemli bir bezle temizlenmesi en uygun olanıdır. Bambu parke ile sizde evlerinizi şıklıkla buluşturabilirsiniz.  Paylaş
  Bambu Parke Çeşitleri Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Her geçen gün tasarım ve dekorun bir parçası haline gelen parkeler, renk ve kalite bakımından güvenilir olan markaların seçimine özen gösterilmektedir.content