Çeyiz Dünyası ve Ev Dekorasyonu Forumundan Vantuzlu askılar Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Vantuzlu askılar

  Reklam
  Askılar evde en çok ihtiyaç duyulan aksesuarlar arasındadır. Mutfak, banyo, yatak odası, teras, balkon, antre, dolap içlerinde ve hatta iş yerlerinde bile sıkça kullanılırlar.


  Vantuzlu askılar


  vantuzlu-aski-modelleri.jpg

  vantuzlu-aski-modelleri1.jpg

  vantuzlu-aski-modelleri2.jpg

  Ancak ağırlık tutacak olması nedeni ile çoğunlukla bir çivi ile duvara tutturulması gerekir. Ayaklıklı askılar ise çok yer kaplarlar ve heryere monte edilmeleri mümkün değildir. Askının pratik olması, istenildiğinde yer değiştirebilmesi, çıkarılırken iz bırakmaması önemlidir.
  Bu konuda dekorasyon firmaları teknolojinin gelişmesi ile sağlam yapışan ama sökülürken iz bırakmayan vantuzlu askıları piyasaya sürmüş durumdalar.
  Duvara tuttuğunuzda başka bir yapıştırıcıya gerek duymayan bu askılar, kolayca da yapıştırıldığı yerden çıkartılabiliyor. Sadece ufak bir vantuz ve sivri uçtan oluşan bu ürün her yere yapıştırılabiliyor.
  Vantuzlu askılar ayrıca portmantolarda kullanılıp size daha çok askı yeri seçeneği sağlayabiliyor. Yeni tip vantuzlu askılarda şıklığa da önem verilmiş durumda.
  Ahşap görünümlü bu yeni tip askılar portmantonuza uygun renk seçeneği de sunabiliyor. Genel olarak siyah rengin tercih edildiği vantuzlu askılarda, sarı, kahverengi ve beyaz da sık sık kullanılıyor.


  Paylaş
  Vantuzlu askılar Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Evin dört bir yanına asılabilen askılar her yerde ihtiyaç duyulan bir araçtır. Banyo, yatak odası giriş bölümleri hatta iş yerlerinde dahi gerekli olan ürünlerdir.sökülürken iz bırakmayan vantuzlu askı