Çeyiz Dünyası ve Ev Dekorasyonu Forumundan Evinizde bir okuma köşesi oluşturun Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Evinizde bir okuma köşesi oluşturun

  Reklam
  İş dünyasında rekabet arttıkça çalışanların kendilerine ayırdıkları zaman da bir o kadar düşüyor. Çoğu insan keyifle televizyon seyretmeyi, kitap okumayı özler hale gelmiş durumda.

  Evinizde bir okuma köşesi oluşturun

  Günün stresinden uzaklaşmak, yeni şeyler öğrenmek, farklı maceralara kucak açmak için bir okuma köşesi yaratmak size çok iyi gelecektir.
  Kış aylarında mecburen ev içlerinde kurulan okuma köşeleri, yaz ayları ve ısınan hava ile bahçelere de taşınabilir. Ancak kitap okumanın esas mevsimi her zaman kış ve sonbahardır.
  Dışarıda kar varken veya yağmur yağarken üzerinize battaniyeyi hafifçe çekip sessizlik içinde kitap okumak gibisi yoktur. Kitap köşesi yaparken ilk dikkat edilmesi gereken şey bu köşenin kapıdan ve gürültüden uzak olmasıdır.
  Bir pencereye yakın olması arada düşünüp uzaklara bakmanız için uygun olabilir. Okuma köşenizde arkaya ufak bir kitaplık, bir ufak masa ve kalemlerinizi koyacağınız kalemlik uygun düşecektir.

  Okuma köşesi eğer yeriniz genişse masa içi bir kitap koyucu ile canlandırılabilir. Bu hem kolunuzu dinlendirmenizi sağlayacak, hem de okuma heyecanınızı arttıracaktır.


  Paylaş
  Evinizde bir okuma köşesi oluşturun Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Kitap okumayı sevenler için mekan pek önemli olmasa da kitap okumaya özel rahat ve sessiz bir yerin olması hiç fena olmaz. Bunun için sadece küçük bir yerin ayarlanması yeterlidir.kitap okuma köşeleri