Çeyiz Dünyası ve Ev Dekorasyonu Forumundan Modern ev dekorasyonu ile klasik ayna kullanımı oldukça moda Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Modern ev dekorasyonu ile klasik ayna kullanımı oldukça moda

  Reklam
  Modern ev dekorasyonu ile klasik ayna kullanımı oldukça moda  Klasik modellere dönüşün başladığı günümüzde modern dekorasyonlarda klasik ayna modellerini görebiliyoruz salonda yemek odası büfe duvarlarına büyük, yaldızlı, simli yada taşlı duvar aynaları kullanılıyor. Duvar dekoruna farklı bir atmosfer katan klasik aynalar ahşap el oyması yerine poliüretan olarak çok daha az maliyetle üretilmekte.
  Mekanın modern bir hale dönüşmesi için oval ve dikdörtgen ayna modelleri tercih edilebilir.Ev dekorasyonunda moda haline gelen parlak taş işlemeli, siyah ve farklı pastel renklerde kullanılan eski klasik aynalar çok moda.Yatal odası için tıpkı salondaki gibi boy aynası tercih edilmeli.İsterseniz büyük ayna çerçevesi içine parlak saten kumaşlar yerleştirebilirsiniz.
  İşte son zamanlarda en çok tercih edilen duvar aynaları ;

  Duvarlarınız yeterince yüksek ise modeldeki gibi yerden tavana kadar modern ve klasik oymanın birlikte kullanıldığı ayna modelini tercih edebilirsiniz. Eskitme ahşap ile çerçevede düz bir zemin elde edilmiş, gümüş oymalar taç denilen kısım için uygulanmış.

  Yatak odaları için boy aynası oldukça gösterişli bir duvar dekorasyonu sağlar, desenli bir duvar kağıdı seçimi sonrası kırık beyaza boyanmış klasik boya aynası.

  Evinizin girişinde yada yatak odanızda açık renk duvar boyası ile kullanılan siyah sedef işlemeli boy aynası, tek bir koltuk ile takım yapabilir. Farklı bir köşe oluşturabilirsiniz.

  Moda haline gelen bir diğer ayna çeşidi ise klasik bir ayna içine saten yada kadife kumaşlar kullanarak mükemmel bir duvar dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Oval yada dikdörtgen çerçeve içine koltuk kumaşlarınızı içinde geçen desenleri veya birebir perde yada yastık kumaşları kullanıp kombinasyon sağlanabilir.  Paylaş
  Modern ev dekorasyonu ile klasik ayna kullanımı oldukça moda Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Özellikle yatak odalarında bayanların çok sevdiği aksesuarlardan biri de boy aynalarıdır. Boy aynaları duvara sabitlenenler, içinde takılar için askılıklar gibi çeşitleri de bulunmaktadır.boy aynası,  mine duvar rengi ile boyanmış ev,  ikea boy aynası,  boy aynası ikea,  kılasik düz boydan şekilli ayna modelleri,  sedef çerçeveli duvar aynaları,  beyaz boya üzerine eskitme koltuk