Çeyiz Dünyası ve Ev Dekorasyonu Forumundan yatak odası için hangi duvar rengini seçmeliyim? Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  yatak odası için hangi duvar rengini seçmeliyim?

  Reklam
  yatak odası için hangi duvar rengini seçmeliyim?  Yatak odası için duvar rengine karar vermeden önce dikkat edilmesi gerekenler ; Yatak odası kullanım sebebi ile dinlemek ve huzur bulmak için tercih ettiğimiz alanlar olduğu için renk seçimine dikkat etmeliyiz .Yatak odası renk seçimin’de dinlendirici renkler olan, mor ve lila duvar boyası renkleri kullanılabilir.Yumuşak renkler arasında bulunan ve yatak odası için en çok tercih edilen renkler arasında birinci sırayı alan renklerdir.
  Mor ve lila tonları beyaz lake mobilya gibi renkler ile daha geniş alanlar yaratabilir, dinlenme alanımızı çok daha huzurlu bir hale getirebiliriz.Yatak odası duvar rengi seçilirken mutlaka tavan yüksekliği, odanızın aldığı ışık, odanızın m2 gibi ayrıntıları göz önünde bulundurun.
  Yatak odası örnek duvar boyası renkleri ( mor – lila )

  mor yatak odası - lake beyaz mobilya rengi  lila duvar boyası yatak odası renkleri  Paylaş
  yatak odası için hangi duvar rengini seçmeliyim? Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Yatak odalarında gözleri yoran renk ve mobilya fazlalığı yerine daha sade ve renk uyumuna dikkat edilmesi daha uygun olur. Yatak odalarını değiştiren ya da yeni kuracak olanlar ön bilgi edinerek tasarlamaları daha iyi olacaktır.lila duvar rengi,  beyaz yatak odası lila duvar,  yatak odası dekorasyon önerileri,  area yatak odası mobilyaları,  beyaz lake ve beyaz erik yatak odası,  erik rengi mobilya,  lila rengi duvar