Çeyiz Dünyası ve Ev Dekorasyonu Forumundan küçük salonlar için duvar rengi mobilya uyumu Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  küçük salonlar için duvar rengi mobilya uyumu

  Reklam
  küçük salonlar için duvar rengi mobilya uyumu  Küçük bir salona sahipsiniz, duvar rengi ve mobilya seçimi konusunda ipuçları dar mekanlar’da duvar rengini mutlaka açık renkler’den yana kullanmalısınız. Açık renk bilindiği üzere alanı çok daha geniş ve ferah göstermekle beraber mobilya renginiz koyu tonlar’da olsa bile duvar renginiz açık olduğu için mekanı çok daraltmaz.
  Küçük salonlar’da dilerseniz bir duvar’da komple ayna kullanarak mekanı büyütebiliriz, açık renk duvar boyası ile uyumlu parlak mobilya renkleri tercih edilmeli, lake mobilyalar ayna vazifesi görmektedir.Işığı ve rengi yansıtır.
  Küçük alanların büyük göstermek için mutlaka tavan boyamızı beyaz boyamalıyız.Koyu renk tavan boyası mekanı yukarıdan aşağıya doğru basar ve alanın küçülmesine sebep olur, duvar aydınlatma konusunda mutlaka küçük salonlar’da aydınlatmayı çoğaltın.
  Küçük salonlar içi duvar rengi örnekleri

  açık renk duvar boyası küçük salon  salon-duvar-boyasi-mobilya-parlak  Paylaş
  küçük salonlar için duvar rengi mobilya uyumu Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Evin tamamını aynı renk ve desenlerden olmasını isteyenler için sade ama çok şık bir görüntü için duvar rengi ile aynı olan ve uzaktan bakıldığında tek bir dekor tanım içeren bu modeller tercih edilebilir.tavan aynası,  lake mobilya