Çeyiz Dünyası ve Ev Dekorasyonu Forumundan Çocuk odalarında canlı renk kullanımı örnek uygulamalar Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Çocuk odalarında canlı renk kullanımı örnek uygulamalar

  Reklam
  Çocuk odalarında canlı renk kullanımı örnek uygulamalar  Yaşça büyüyen çocuklar için, yatak odalarının görünümüne giden yolda kendileri de bir şeyler eklemekten oldukça mutlu olurlar. Çocuklara favori renklerden hangilerini beğendiklerini sorun genel dekorasyon planını bu renkleri kullanarak tamamlayın.
  Kız odaları için , Şeker pembesi tercih edilebilir bu renk çok koyu olabilir alternatif olarak pudra pembesi kullanılabilir.Tüm duvarları canlı renkler ile boyamak yerine karyola başucu duvarını canlı renk kullanarak tamamlayın.

  Erkek odaları için ; Elektrik mavisi, duvar boyası üzerine , çizgi film kahramanlı desenler, karşılıklı iki duvarda raf uygulaması ile oyuncakları tek bir duvarda toplayabilirsiniz.

  Renkli çocuk odası duvar dekorasyonları için trend uygulama resimleri  Klasik olarak kız odaları için pembe, erkek odası için mavi renkler kullanılır ancak çocukların gelişimi için masalsı pastel tonları kullanmak daha doğru olabilir.Desen çalışması ile beraber başarılı bir duvar dekorasyonu elde edilebilir.
  Küf ve rutubetli çocuk odalarının mutlaka iç yada dış cephe izolasyonu yapılmalıdır. Devamında ise küf önleyici boyaları tercih etmeliyiz.  Paylaş
  Çocuk odalarında canlı renk kullanımı örnek uygulamalar Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Çocuk odaları dizayn edilirken daha dikkatli davranmakta fayda var. Onları olumsuz etkileyecek dekordan uzak durmak gerekir. Gelişimlerini olumlu etkileyecek şekilde dekor edilmesi gerekir.duvar boyalari orneklar dekorasyon