Çeyiz Dünyası ve Ev Dekorasyonu Forumundan Modern renkli digital baskı sticker çeşitleri Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Modern renkli digital baskı sticker çeşitleri

  Reklam
  Modern renkli digital baskı sticker çeşitleri  Duvar sticker nerelerde kullanılır ; Düz olan tüm yüzeyler için sticker kullanılır. Saten duvar boyası üzerine, ahşap ve metal boyalı eşyalar, beyaz eşya yüzeylerine laptop ve cep telefonları gibi tüm yüzeylere duvar sticker uygulanabilir. Özellikle yeni duvar boyası yapılan evlerde modern ve dekorasyonla alakalı olan bir resim tablo, çizgi film kahramanı gibi seçenekler tercih edilebilir.
  Kaç çeşit duvar sticker tipi bulunur ; Sticker çeşitleri düz ve renkli olarak ikiye ayrılır tek renkli sticker çeşidi sadece kendinden renkli olan folyolar kesilerek üretilir. Çok renkli sticker’lar ise digital baskı yöntemi ile üretilir.
  İnternet ortamında online duvar sticker satışı yapan 20 – 25 adet site mevcut bu konuda söz sahibi olan ürün çeşidi ve renk desen seçenekleri ile duvarsticker . com adresi göze çarpıyor. Sürekli yeni ürünlerle çeşidini güncelleyen, modern sticker, çocuk odası sticker, natural sticker, trendy sticker gibi yüzlerce ürün seçeneği mevcut.
  Sizin için seçtiğimiz birbirinden güzel duvar sticker modelleri ve renkleri ;

  Geniş ve uzun salon duvarları için bu model oldukça uygun olur. Spor yada klasik sticker modellerinden size uygun olanı seçebilirsiniz.

  Yatak odasında hemen karyola başucu üzerine istenilen ölçüde sticker uygulamak mümkün , duvar rengi beyaz olmasa bile farklı bir renk üzerine istediğiniz renkte baskı yapılır.

  Merdiven çıkışları için sticker uygulamaları ofis ve evler için renkli, modern sticker renkleri tercih edilebilir.  Paylaş
  Modern renkli digital baskı sticker çeşitleri Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Uygun fiyatlarla evin şekline dekoruna uygun bir tasarım ile şık bir görüntü elde etmek isteyenler için sticker çeşitlerine göz atmakta yarar vardır.desen çeşitleri nelerdir,  duvar stickerları,  duvar stikırlar,  stikırlar,  çizgi film kahramanları duvar sticker