Çeyiz Dünyası ve Ev Dekorasyonu Forumundan 7 harika döşenmiş ev duvar kağıdı modeli Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  7 harika döşenmiş ev duvar kağıdı modeli

  Reklam
  7 harika döşenmiş ev duvar kağıdı modeli


  Salon bir evin en önemli alanıdır ; Misafirler salon dekoruna oldukça dikkat eder, yapılan dekorasyonun temel dekora etki edecek duvar kaplaması oldukça önem taşır. Sizler için 7 adet harika ev duvar kağıdı modeli, Size uygun olan duvar kağıdı modelini seçmeniz yeterli.


  Trend ev duvar kağıdı modelleri örnek uygulamalar

  2015 yılının trend duvar kağıdı serisinde taşlı modeller, koyu zemin üzerine parlak desenler oldukça moda, evinize duvar kağıdı yaptırmadan önce bu modelleri inceleyiniz.

  Eski zamanlarda ihtiyaç olarak kullandığımız ev duvar kağıtları, artık evimizin temel dekorasyon malzemesi haline geldi, Mavi geniş damask desenli parlak aksesuarlar ile kullanabileceğiniz şık bir model.

  Salon duvar dekorasyonlarınız için bu kağıtlara bir köşe ayırmalısınız, kahve üzerine krem ve yeşil çiçek yaprakları modeli açık renk duvar boyası ile boyanan salonlar da şık bir köşe yaratabilirsiniz.

  Lake beyaz ve siyah mobilya ile döşemek istediğiniz salonlarınız için siyah ve siyahın parlak tonlarının kullanıldığı modern tasarımlı duvar kağıdı.

  Avangarde mobilyaların moda haline geldiği günümüzde spor duvar kağıtları oldukça keyifli mekanlar yaratıyor. Koyu lacivert üzerine beyaz vazo desenli uygulama.

  Yatak odası duvar dekorasyonun da estetik ve görsellik oldukça önemlidir. Doğal ışığın fazla olduğu yatak odalarında bir duvara koyu renk duvar kağıdı kaplanabilir.

  Genellikle Belçika malı duvar kağıdı kartelasında yer alan desenlerden biri geçen yıl olduğu gibi bu yılda yine oldukça moda, ceviz rengi mobilya dekorasyonları uyumlu olabilir.  Paylaş
  7 harika döşenmiş ev duvar kağıdı modeli Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Duvar kağıtlarında daha çok sade olan ya da renk olarak daha açık olanlar tercih edilmektedir. Aynı zamanda tarihi yansıtan klasik tarzlar da oldukça rağbet edilmektedir.çin duvar kağıtları modelleri,  2009 yılının avangard yatak odası modelleri,  koyu yeşil duvar kağıdi fiyatlari