Çeyiz Dünyası ve Ev Dekorasyonu Forumundan Yatak odası için modern duvar kağıdı modelleri Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Yatak odası için modern duvar kağıdı modelleri

  Reklam
  Yatak odası için modern duvar kağıdı modelleri


  Yatak odaları için modern duvar kağıtları, hepimizin kararsız kaldığı duvar kağıdı mı ? yoksa boya mı ? sorusunun yanıtını bu yazımızda bulabilirsiniz. Duvar boyasının hemen hemen her yıl yenilenmesi gerekir. Duvar kağıdı ise kullanım süresi oldukça uzun kolaylıkla renk kaybı olmaksızın silinebilen duvar kaplamasıdır.
  Yatak odanızı dekore ederken duvarın ister tamamını 2 renk kombinasyonu ile duvar kağıdı kaplayabilir. Dilerseniz mevcut boyanızı değiştirmeden sadece istediğiniz bir duvara 2-3 rulo kağıt kullanarak uygulama yapıp keyifli bir dekorasyon elde edebilirsiniz.
  Yatak odası duvar kağıdı modelleri yeni sezon trendler.

  Beyaz duvar boyası ile uyumlu yatak odası duvar kağıdı modeli, desenli kağıdı tek bir duvara uygulayın kalan duvarlar için desen içinden bir ton seçin aynı duvar kağıdı markası olmasına özen gösterin düz ve desensiz duvar kağıdı ile duvar dekorasyonunu tamamlayın.

  Fuşya rengi içinde toprak tonları kullanılmış yeni yatak odası duvar kağıdı modeli, krem renkli kumaşlar ile kombinasyon sağlayabilirsiniz.

  Yatak odanız bir günde bu hale gelsin istermisiniz ? koyu yeşil zemin üzerine sarı fosforlu yapraklar, mor tonlarının sıkça kullanıldığı duvar kağıdı modeli parlak perde kumaşları ile dekorasyon tamamlanabilir.

  Soft duvar kağıtları bu sene oldukça moda içinde kullanılan yaldızlı parlak desen gün ışığını fazlasıyla alan yatak odası dekorasyonları için mükemmel bir uygulama olabilir. Koyu renk yatak odası ile kombinasyon sağlar.

  Etiketler: duvar kağıdı modelleri, yatak odası duvar kaplama  Paylaş
  Yatak odası için modern duvar kağıdı modelleri Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Duvar kağıtları eskiden de çok kullanılırdı günümüzde de tercih eden kişi sayısı oldukça fazla. Evin duvar renginden ya da sadeliğinden sıkılanlar için farklı desen ve renklerden oluşan duvar kağıtlarını tercih edebilirler.duvar bayası şekili,  duvar boyası boya şekille