Çeyiz Dünyası ve Ev Dekorasyonu Forumundan İtalyan duvar kağıtları fiyatları Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  İtalyan duvar kağıtları fiyatları

  Reklam
  İtalyan duvar kağıtları fiyatları


  İtalyan duvar kağıtları desen ve çeşitliliği ile en çok aranan duvar kağıdı modelidir. İster modern ister klasik dekorasyonun vazgeçilmezi haline gelen italyan moda duvar kağıtları renk ve desen çeşitleri ile duvarlarınızı yenileyin.
  İtalyan duvar kağıdı 1 rulo ( 5.32 m2 ) Bazı marka kataloglarında desenli ve düz kağıt arasında fiyat farkları oluşmaktadır.

  Mutfak için beyaz üzerine gri ve sarılı çiçekler uygulanmış ithal duvar kağıdı.Aydınlık mekanlar için soft çiçek desenleri olan açık renk zemine ev duvar kağıdı tercih edilmelidir.

  Sarı çiçekli ithal duvar kağıdı modeli, tüm duvarlarda uygulamak yerine düz desen ile birlikte tek bir duvarda uygulanabilir.

  İtalyan cafe duvar kağıtları bu tür mekanlarda kaliteli duvar kağıtları kullanılmalıdır. Kolay temizlenebilen ve aynı zamanda dekoratif vinil kağıt.

  Siyah zemin üzerine oldukça keyifli bir tasarım olan modern duvar kağıdı salonlar için oldukça ideal. Beyaz ve parlak mobilya kullanımları ile kombine edilebilir.

  Ofisler için modern soft çizgili duvar kağıtları enine çizgiler 2015 sezonun yeni modası dikey çizgili ithal kağıtlar artık yerini enine çizgili kağıtlara bırakıyor.  Paylaş
  İtalyan duvar kağıtları fiyatları Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Sade ya da süslü, küçük ya da büyük desenler koyu ya da açık renk gibi onlarca çeşitten oluşan duvar kağıtları ile evin rengini kısa bir süre içinde değiştirmek mümkün.