Çeyiz Dünyası ve Ev Dekorasyonu Forumundan Bebek Odaları Dekorasyonu Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Bebek Odaları Dekorasyonu

  Reklam
  Bebek Odaları Dekorasyonu


  Bebekler evlerin neşe kaynağıdır. Çok hareketli olmaları ise anne babaların kâbusudur. Genelde çocuklar tehlikeli yerleri rahatça bulunur. Tehlikeli yerler gizemlidir. Merak duygusu onları yapma denileni yapmaya, yasaklananı merak etmeye iter.
  Bunun sonucu bazen kötü kazalarla son bulabilir. Dekorasyon uzmanları son yıllarda dekorasyonun içine güvenliği de şıklığı bozmadan koymayı başarmaktadırlar.

  bebek-odası.jpg

  Bebek Odası Dekorasyonları

  Örnek olarak silikon köşe takımları bebekleri köşelere çarpıp yaralanmalardan koruyacaktır. Örneğin yatak kenarları çocukların için en çok tehlike arz eden yerlerin başında gelir.
  Çocuklar dişleri kaşındığında ilk önce buldukları köşelere, sivri yerlere sürtünürler. Bu genelde ağız içi yaralanmalar neden olur. Silikon köşe korumaları bu iş için biçilmiş kaftandır. Kullanımı çok kolay olan silikon köşe korumaları istenilen here yere kolayca yapıştırılabilir.

  bebek-odası-1.jpg


  2015 Bebek Odası Dekorasyonları

  Çocuklar çok hızlı büyümektedir ve ihtiyaçlar ve tehlike arz eden yerler de onlar için sürekli değişmektedir. Bu yüzden oda döşenirken bunların düşünülüp ona göre dizayn edilmesi önemlidir. Çocuk odası kavramı Türkiye’de çok yeni olduğundan dekorasyon ve güvenlik konularında da fikirler yeni yeni oturmakta.  Paylaş
  Bebek Odaları Dekorasyonu Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Çocukların odalarının dekorunu ayarlarken her şeyden önce güvenli olmasına dikkat edilmesi gerekir. Eşyaları da bu özen ile alınması kullanışlı ve zarar vermeyecek türden seçilmesi gerekir.bebek odası takımları,  cocuk odaları,  çocuk yatakları,  bebe odaları,  children rooms,  çocuk odası dekorasyonları,  kız bebek odaları