Çeyiz Dünyası ve Ev Dekorasyonu Forumundan Kullanımı çok kolay polyester perdeler Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Kullanımı çok kolay polyester perdeler

  Reklam
  Kullanımı çok kolay polyester perdeler  Broderi Narin Outlet, müşterilerine hem çeşitte, hem fiyatta kolaylıklar sağlıyor. Kullanımı kolay, keten görünümlü polyester perdeler, Broderi Narin Outlet’te metresi 5 TL’den satışa sunuluyor. Aynı kumaştan üretilmiş 152 x 213 cm tek kanat hazır dikilmiş perdeler de 20 TL etiket taşıyor.

  Broderi Narin, keten görünümlü yepyeni polyester perdeler ile evlerde rahatlık sağlıyor. Farklı renklerde çok sayıda seçeneğe sahip polyester perdeler, gençler ve öğrenciler tarafından da yıkanması ve ütülenmesi kolay olduğu için özellikle tercih ediliyor. Broderi Narin bu yeni ürünü ile modern mutfaklar ve yazlık evler için de pratik bir çözüm üretmiş oluyor. Keten görünümlü pratik perdeler istenirse metresi 5 TL’den, istenirse 152 x 213 cm tek kanat hazır dikilmiş olarak 20 TL’den satın alınabiliyor.

  Broderi Narin’in Mahmutbey’deki outlet mağazasında polyester perde kumaşlarından üretilen 145 x 145 ölçülerindeki masa örtülerini sadece 20 TL ödeyerek satınalma fırsatı da yer alıyor. Broderi Narin Outlet’de, koleksiyon sonu ürünlerin yanı sıra ihraç fazlası ürünler de bulunuyor.

  www.broderi  Paylaş
  Kullanımı çok kolay polyester perdeler Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Günümüzde ev eşyalarında mümkün olduğunca her açıdan kullanışlı olabilecek eşyaların seçimine özen gösterilmektedir. Polyester perdeler de kullanımı temizliği ve ütüsü kolay olduğu için seçilen ilk perdelerdendir.