Çeyiz Dünyası ve Ev Dekorasyonu Forumundan Dağınıklığınızın çözümü; çekmeceler Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Dağınıklığınızın çözümü; çekmeceler

  Reklam
  Tek Çare çekmeceler


  Evinizde ortada durmasını istemediğiniz bütün eşyaları saklayabilecek, aynı zamanda derli toplu ve şık çekmeceler hayatınızı kurtarmasını istermisiniz? İşte değerlendirebileceğiniz minik fikirler

  Bol çekmeceli dolaplar biriken ıvır zıvırı ortadan kaldırıyor
  Oturma odanızdaki konsolların bol çekmeceli olmasına dikkat edin. Konsollarınızı hem estetik hem işlevsel açıdan pratik kılmanın en etkili yollarından biri, bu çekmecelerle sağlanır. Çekmece içlerini dergilerinizi depolamak için de kullanabilirsiniz.

  Kırıntılara kesin çözüm, çekmece içi kesme tahtası
  Ekmek keserken etrafa saçılan kırıntılardan kurtulmak mı istiyorsunuz? Çekmece içi ankastre ekmek tahtası ile bunu çözebilirsiniz. Altına yerleştirilen tabla ile kırıntıları bu alanda toplayabilir, işiniz bittikten sonra rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

  Setüstü ocağınızın altını değerlendirmek için derin ya da dar çekmece üniteleri tercih edebilirsiniz
  Mutfağın her alanını daha iyi değerlendirmek için mutfak dolaplarının en alt bölümlerindeki gizli çekmeceler, tezgahaltı ankastre üniteler çözüm olabilir. Bu bölmeler tencere, tava gibi araç gereçleri saklamak için ideal yerlerdir.


  Çöplerinizi daha temiz toplamak için farklı çöp kutusu sistemleri tercih edebilirsiniz

  Çekmece içi düzen konusunda bir başka pratik çözüm de çöpleriniz için. Çöplerinizi ayrı ayrı organize edebileceğiniz çöp kutuları ile cam, plastik ve kağıtları ayrıştırabilir, böylece çevre dostu bir tüketici olabilirsiniz.


  Yatağınızın altını da değerlendirin
  Yatak odanızda büyük ebatlı mobilyalara yerleştirilen gizli çekmeceler her zaman ortalıkta olan yayıntıları saklamak için mükemmel bir çözümdür. Yatak ya da koltuk altı sandıklar yastık, yorgan, çarşaf gibi eşyalarınızı saklamak için idealdir.

  Çok gözlü ahşaplar kalabalığı ortadan kaldırmak için çok pratik
  Sehpa altı çekmeceler dergileriniz için idealdir. Çünkü bu gizli çekmeceler hem estetik görünür, hem de düzen konusunda büyük kolaylık sağlar.

  alıntı

  Etrafa dağılan kravat ya da çoraplarınız için uygun bir seçenek
  Kravat, kemer, kol düğmesi gibi aksesuarlarınızı düzenli tutmak için kendinden bölmeli çekmeceler ya da çekmece içi bölmeli üniteler pratiktir. Böylece aksesuarlarınızı renkleri ve tarzlarına göre sınıflandırabilirsiniz.


  Paylaş
  Dağınıklığınızın çözümü; çekmeceler Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Bayanlar evlerinde en çok istedikleri ayrıntılardan biri dolapların bol çekmeceli olmasıdır. Eşyaları rahat bir şekilde yerleştirmek ve dağınıklığı önlemek için en uygun yöntemdir.