Çocuk ve Bebeklere Örgüler ve Elbiseler Forumundan kiloşlu şık kız çocuk eteği ve şapkası takımı modeli ve yapılışı (anlatımlı) Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  kiloşlu şık kız çocuk eteği ve şapkası takımı modeli ve yapılışı (anlatımlı)

  Reklam
  Kiloşlu kız çocuk eteği ve şapkası takımı yapılışı (anlatımlı)  BEBEK ÖRGÜLERİ VE ÇOCUK ÖRGÜLERİ (ANLATIMLI)


  kiloşlu kız çocuk eteği ve şapkası takımı yapılışı (anlatımlı)  Mini etek ve örgü bere yapılışı

  ETEĞİN YAPILIŞI * 3.5 Numara misinalı şiş kullanılır.Eteğe 60 ilmekle başlanır.
  * Bel lastiği çift lastik örülür.Kullanılacak lastiğin eni kadar çift lastik örülür., sonra normal lastiğe çevrilir.Pembe iple istenilen sırada lastik örülür.
  * Beyaz iple birinci sırada düz örgü ile üç ilmek örülüp bir ilmek artırılarak sıra tamamlanır. Daha sonra diğer sıralarda artırmadan örgüye devam edilir. * Pembe ipe geçildiğinde yine düz örgü ile iki ilmek örülüp bir ilmek artırılarak sıra tamamlanır. Yine diğer sıralarda artırmadan örgüye devam edilir.
  * Beyaz ipe geçildiğinde bir ilmek örülüp bir ilmek artırılarak sıra tamamlanır. Daha sonra örgüye artırmadan devam edilerek örgü bitirilir. * Eteği istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.
  BERENİN YAPILIŞI
  * Zincir çekilip küçük daire yapılır. Dairenin içi biritlerle doldurulur. Sonra sıra takip ederek pembe iple örüien bölüm tamamlanır.
  * Sonra ikişer zincir çekip birbirinin üstüne batılarak beyaz iple örülen bölüm tamamlanır.
  yapacak olanlara kolay gelsin…((=
  Paylaş
  kiloşlu şık kız çocuk eteği ve şapkası takımı modeli ve yapılışı (anlatımlı) Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Bebeğinin şıklığına önem veren bayanlar için eteği ve beresi aynı renk ve modelden oluşan bir takım örgü elbise modelleri örmek için sizlere sunulmuş bir örnek.örgü etek,  kız çocuk etek modelleri,  basit kız bebek etek modelleri,  açıklamalı örgü bebek etekleri,  etek modelleri çocuk,  bebek orguleri aciklamali,  bebeklere örgüler anlatımlı