Mumine.com ve Duyurularımız Forumundan Mod , Super Mod , Yönetici Administrator'ün GörevLeri! Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Mod , Super Mod , Yönetici Administrator'ün GörevLeri!

  Reklam
  Moderator

  YetkiLeri:
  Boş Bölümlerde ve Adının yazıldıgı bölümde Konu Taşıma , Konu Silme , Konuları EditLeyebilme , MesajLarı EditLeyip Silebilme , Yapışkan Konu yapabiLme , Konu KilitLeyebilme , Bozuk Link gereksiz KonuLarı Çöpe
  Taşıma Gibi Yetkilere SahiptirLer.
  Görevli oldukları bölümlerle ilgili olarak üyelerin çözemedikleri veya yardıma ihtiyaç duydukları konularla ilgilenir ve gerekli bilgi ve yardımı sağlarlar.
  Foruma yönelik hakaret, saldırı vb. durumlarda Forumun hangi bölümünde olursa olsun müdahele eder ve bahsi geçen üye ve/veya kişileri üst kademesine bildirir.
  Bölümlerindeki konularda hatalı veya yanlış başlık açanları, tartışma ve forum kurallarına uymayan üyeleri uyarır, tekrarlanmamasını sağlar.  Super Moderator


  Administrator den sonra en yetkili dir süper moderatör , sitede hemen hemen bir çok yetkiye sahiptir,moderatörlerden sorumludur.

  Forumun düzeninin tamamından sorumludur.
  Üyelerin problem yaşadığı zaman başvuracağı yetkilidir.

  Gerekli işlemleri yaparak üyelere yol gösterir.

  Forum içerisindeki üyelerin davranışlarını - paylaşımlarını izler ve bunlarla ilgili karar verebilir.

  moderatörleriyönlendirir ve her konuya istediği şekilde ve gerektiği yerde müdahale edebilme hakkına sahiptir.
  Tüm bölümLerde Yetkisi Olup Sadece isiminin Yazılı olduğu bölüm Değil sitedeki Her bölümde Moderatorlerin yaptıkları her işlevi uygulayabilmektedirLer (Konu Taşıma , Konu Silme , Konuları EditLeyebilme , MesajLarı EditLeyip Silebilme , Yapışkan Konu yapabiLme, Konu KilitLeyebilme Gibi).
  KilitLi konulara Mesaj YazabilrLer. Gerektiginde BölümLere Duyuru Ekleme YetkiLerinede SahiptirLer.


  Administrator;
  Yetki oLarak Sitede FuLL Yetkiye Sahip KişiLerdir. Forum için Gerekli Deneme Moderator , Moderator , Super Moderator , Yönetici Gibi RütbeLeri BelirLeyebilir ve VerebilirLer. HuzursuzLuk Çıkartan Her kişiyi ; Yönetici, Super Moderator ve diğer rütbeler dahil her üyeyi banlama yetkisine sahiptirler.

  SiteyLe ilgili DüzenLemeLeri ,
  Gerekli bölümLerin açılmasını , Gerekmeyen BöLümLerin Kaldırılması , Forumu Gerektiğinde kullanıma Kapatabilme , Üye İsimLerini Değiştirebilme ve anlayacagınız kadarıyLa Forumla ilgili herşeyi Yapabilme yetkilerine sahip kişiLerdir.


  Paylaş
  Mod , Super Mod , Yönetici Administrator'ün GörevLeri! Mumine Forum