Doğum Kadın ve Doğum ve Hamilelik Öyküleri Forumundan Doğum Hikayeleri-Çocukları çok sevdiğim için Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Doğum Hikayeleri-Çocukları çok sevdiğim için

  Reklam
  18/08/2002 de evlendim. Çocukları çok sevdiğim için hemen bir çocuk istiyordum.Ama eşim bir sene olmaz dedi.Aman Allah’ım bu bir kabustu. Bir sene olmaması demek iki sene demekti. Seneye hamile kalsam bebişimiz 2004 te merhaba diyecekti. Çok geçti bana göre. Ne yapıp edip kandırmalıydım eşimi.Öylede oldu. Ekim in 18 de mensim gecikti. Hemen test yaptım ama sonuç negatifti. Olmayacak korkusuyla hüngür hüngür ağladım. Ertesi gün yine yaptım. Sonuç yine aynıydı ve ben üzüntümden kahroluyordum. İki gün sonra yine yaptım çünkü umutluydum olmalıydı veeeee EVET sonuç pozitifti. Ben hamileydim’ ANNE olacaktım!!!

  Sevinçten bir saat teste bakıp ağlamışım. Eşime hemen söylemeliydim ama telefonda olmazdı. Akşam olmadı o gün benim için dakikalar saat gibi geliyordu. Annemleri,Hülyayı,Seldayı,Fatoşu,kardeşlerimi aramamak için zor tutuyordum kendimi. Çünkü ilk eşim öğrenmeliydi,bu onun en büyük hakkıydı. Akşam oldu nihayet eşimle paylaştığım o günü hiç unutamam. Masayı hazırladım testi servis tabağına koydum üzerine kapak kapattım en sevdiğin yemeği yaptım hayatım buyur afiyet olsun dedim kapağı açtı ve o anki yüz ifadesini hiç unutmayacağım. Çok şaşırdı sevindi kucakladı ben tekrar ağlamaya başladım..Bana yüzük almış ne zaman bu haberi verirsem takacakmış hazırlamış önceden. İki taşlı bir yüzük çok güzel.

  Ertesi gün doktora gittik doktorda onayladı hamile olduğumu. İnanamıyordum mutluluktan uçuyordum adeta bir kanatlarım eksikti. Her ay düzenli kontrole gidecektim planlar yaptım.İkinci kontrolümüzde bebişlerimizin yani ikizlerimizin olacağını öğrendik çift yumurta ikizleriymiş. Aşkımın iki taşlı yüzük aldığında varmış bir hikmet içine mi doğmuş ne. Mutluluğumu anlatmam imkansız bu satırlara sığmaz roman olur cilt cilt. Allah’ım herkese yaşatsın. Hülya ile Seldayı o gün aradım benim en samimi arkadaşlarım ikiz olacağını bildirdim çünkü ikizim olması çok istediğimi defalarca dinlediler benden... İlk üç ay iyi geçti. Karnıma bakarak onların nasıl olduklarını,kime benzediklerini,kız,erkek ne olduklarını düşünüp saatlerce onlarla konuşuyordum. 4 ay karnım birden şişiverdi. Bu aydan itibaren her ay fotoğraflarımı çektirdim eşime,bebişlerim daha dünyaya gelmeden annelerini nasıl değiştirdiklerini görmeliydiler büyüyünce.

  Canım hem tatlı hem ekşi yemek istiyordu evet ben aşeriyordum bebişlerimin ağız tadıydı bunlar. Her anın tadını çıkarttım. Eşime tüm nazlanmalarımı yaptım. (çok keyif vericiydi ama napıyım) Çok çekti garibim eee baba olmak kolay değildi hele koca olmak hiç kolay değildi. Canım eşime şimdiden sonsuz teşekkürler. 7.ayda bebeklerin eşinde problem görüldü erken çürümeye başlamış.Çok korktuk.O gün hüngür hüngür ağladım aklıma binbir türlü şey geliyordu. Sürekli kontrol altındaydım kendimi iyi hissettiğim gün bile doktorumu rahatsız ediyordum. 8. 9. ay dualarımla geçti. Doğum günümüz 7 temmuz olarak belirlendi.Sezaryenle doğum yapacaktım.Evet o gün gelip çattı sabah erkenden kalktım duş aldım. Zaten bütün gece heyecandan uyuyamadım. Annem ve eşimle hastaneye geldik. Doktorumda geldi. Tetkiklerim istendi,nst çekildi,sonda takıldı işte gidiyorum ameliyathaneye. Bebişlerimle konuştum bugün sizinle tanışacağız diye. Eşime sarılıp ağladım hem korkuyor hem de heyecanlanıyordum. Eşim bizi uğurladı. Bebişlerin cinsiyetlerini öğrenmedik sürpriz olsun istedik.Onlar bize kendileri tanıtsın kendilerini istedik.En son doktoruma üçümüzde size emanetiz dediğimi hatırlıyorum. Uyandığımda bebişimin teki vardı. Oğluşum yanımdaydı. Diğer bebişimi küvöze almışlar.Afacan BATUHAN kardeşini biraz sıkıntıya sokmuş. KARDELENİM pis su yutmuş. 24 saat sonra kızımla da tanıştım. O kadar güzellerdi ki anlatamam. Birbirlerine pek benzemiyorlar. Kardelen ve Batuhan şuan 11 aylıklar. Çok hareketliler ve oburlar.

  Doktorum Ali Fuat Başar a sonsuz teşekkürler ilgisinden dolayı.. Anneme, kayınvalideme, kardeşlerime destekleri ve yardımları için çok teşekkürler. Canım eşime hayat yoldaşıma sabrından ve yardımlarından dolayı çok ama çok teşekkürler. Yavrularım yolunuz açık,ömrünüz uzun,bahtınız güzel,şansınız bol olsun.Anneniz size kurban olsun. Bebek com’a da çok teşekkürler bize bu imkanı verdiği için. Sevgili okurlar hikayemi paylaştığınız için size de çok teşekkür ederim.

  Sevgiyle kalın.  Paylaş
  Doğum Hikayeleri-Çocukları çok sevdiğim için Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Çocuklar dünyanın en masum en tatlı canlılardır. Evliliğin en tatlı mevsimini oluşturmak ve evde şirinlik yapacak bir çocuğun olması herkese cazip gelir.