Doğum Kadın ve Doğum ve Hamilelik Öyküleri Forumundan Doğum Hikayesi-Ben size iki mucizenin Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Doğum Hikayesi-Ben size iki mucizenin

  Reklam
  Ben size iki mucizenin doğum hikayesini anlatacağım. Bu mucizelerin isimleri CEYLİN&MUSTAFA KAAN... Ben bu mucizeyi yaşayan şanslı annelerden bir tanesiyim. Çünkü ALLAH bana iki tane birbirinden tatlı yavru verdi. İyi ki de verdi. Ben hayatın şimdi bu kadar anlamlı olduğunu ve hayata onlar için daha sıkı sarılmayı öğrendim. Yaşamım genelde güzelliklerle dolu olurdu. Çünkü ben çok hırsları, arzuları olan biri değilim ve beni her şey mutlu edebilir. Ama onlara ulaşana kadar çok uğraştım ve bunun için çok kötü stresli ve yorucu bir maratona girdim.
  Benim bebeklerim çok aranılan bebeklerdi. Ben onları uzun, yorucu, tedavilerden sonra buldum. Belki de hayat bana gösterdiğim mücadelenin, sabrın ve psikolojik savaşın ödülü olarak bu iki mucizeyi verdi. Bilmiyorum ama iyi ki de iki taneler. İçimde o kadar çok sevgi var ki bazen bu bile yetemiyormuş. Daha da olsa ancak içimdeki sevgi yetecekmiş gibi geliyor. Benim hayatım artık onlar. Bütün yaşamımı, programımı her şeyimi onlara göre ayarlıyorum ve bu beni çok da mutlu ediyor. Şimdi mucizeler beni ayakta tutuyor. Ben onları çok çabuk elde etmedim. Beni o kadar yorucu ve stresli bir zaman bekliyordu ki bununla baş edebilir miydim? Bunu bilmeden başladım. Ve çok yorgun, umudumu az da olsa yitirmeye başladım bir zamanda onlara kavuştum. Beni bu şekilde bebek sahibi olan anneler çok daha iyi anlar. Çünkü gerçekten anne olmak için bu kadar uğraşmak, savaşmak insanı çok yoruyor.
  Bence bizler daha da özel kişileriz; bu sebepten dolayı. Ben iki kere denedim ve yediğim iğnenin, aldığım ilaçların ve çevreye güçlü olduğumu göstermeye çalıştığım yıkık bir psikolojim vardı. Ama bana o an "hamilesiniz" dendiğinde bütün bunları yaşamamışım gibi her şeyi unutarak, karnımdaki o iki mucizenin kalp atışlarını dinlemek için sabırsızlanıyordum.
  Benim bebekler iki tane olduğu için hamileliğimde hep risklerin olduğu bir hamilelikti ve bunu da yendim. 9 ay sonra kollarım da iki tatlı yavru vardı ve bir daha teşekkür ettim hayata bana bu mucizeleri yaşattığı için... Bebeklerim şu an 7 ayını tamamladılar ve çok sağlıklar. Her şey yolunda gidiyor. Ben bugün bu yazıyı yazarken bir ilki daha yaşıyorum. Bugün ANNELER GÜNÜ ve ben ilk defa anneler günü kutladım. İkizlerim kollarında bir buket gülle babaları bana getirdi. İşte bir daha dedim ki; İYİ Kİ VARSINIZ, İYİKİ DOĞMUŞSUNUZ...
  Teşekkür ederim her şeye... Anne oldum. Umarım hayatta kimse evlatsız bir yaşam sürmez. Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun...  Paylaş
  Doğum Hikayesi-Ben size iki mucizenin Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  İkiz bebek sahibi olmak ayrı bir duygudur. Bu duyguyu yaşayan anneler, hayatlarını, yaşantılarını çocuklarının programlarına göre ayarlamaya çalışır onlarla ilgilenmekle geçirirler.