Doğum Kadın ve Doğum ve Hamilelik Öyküleri Forumundan Doğum Hikayeleri-Merhaba eşimle tanışıp Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Doğum Hikayeleri-Merhaba eşimle tanışıp

  Reklam
  Merhaba eşimle tanışıp evlenmemiz 5 ay sürdü.şimdi 5. yıldayız ve her gün iyi ki evlenmişim diye şükrediyorum.biz biraz zor bebek sahibi olanlardanız çok istememize rağmen hiçbir sebep olmadığı halde hamile kalamıyordum.bunu sadece yaşayan bilir arkadaşlar çok zor günlerdi ve bu günlerde en büyük destekçim eşimdi.05.08.2007 de evliliğimizin 4.yılını kutladık ve ben 16.08.2007'de hamile olduğumu öğrendim.
  Gerçekten eşim ve benim için büyük şoktu çünkü hiç beklemediğimiz bir anda ve şekilde öğrendik. 10-15 dakika kadar beraber ağladık ama tek kelime edemiyorduk. Şoku atlatınca duygularımızı paylaştık ve tabi ki hemen ailelerimize müjdeyi verdik. İnanılmaz rahat ve mutlu bir hamilelik geçirdim. Üstelik doğumuma 1 hafta kalana kadar çalışmama rağmen eşim etrafıma öyle bir duvar örmüştü ki sanki etrafımda olumsuz hiçbir şey olmuyordu. Her şey harika, her şey yolunda, sorun yok laylayloom yani. ( Sevgilim seni seviyorum yaaaaaaa) tebrik etmek lazım çünkü gerçekten zor bir şey başardı.
  Hamileliğimin 5.ayında kızımız olacağını öğrendik. Biz sadece sağlıklı olmasını diliyorduk. Doğumum yaklaşık 15 Nisan civarında olacaktı fakat doğum şeklime 35.haftada karar verebildim. Tek hayalim onu doğduğu anda ilk gören olmaktı fakat normal doğum beni ürkütüyordu. Sevgili doktorum ve arkadaşım inci spinal doğum önerdi. Bana gerekli bilgi ve desteği verdikten sonra 10 Nisan 2008'de bebeğimizin doğmasına karar verdik. Çok heyecanlı ve mutluydum. Doğuma gideceğim gün eşimle beraber anneciğimi de alıp hastaneye doğru yola çıktık. Ben tuhaf duygular içindeydim ve sürekli konuşuyordum ama hiç susmadan ve kimseye fırsat vermeden sadece konuşuyorum. Hastaneye geldik doktorum geldi. Testler muayeneler sorular derken saat 15.00'da ameliyathaneye indim. Eşim elimden tutup seni seviyorum hadi git kızımı al ve gel dedi. Ben ,doktorum ve ekibi baş başaydık. Fonda Demet Akalın çalıyor.
  Benim iğnem yapıldı ve yatırıldım. Şaşkınlıkla inci kesme ben daha uyuşmadım dediğimde kahkahalar havada uçuştu çünkü kesmişti bile! 30 saniye sonra bebeğimi yanağıma doğru tuttular. Yavrum gözleri açık sanki beni tanıyormuş gibi bana bakıyordu; aşık oldum. O anda ona aşık oldum.benim dikişlerim bitene kadar kuzum yukarıya çıkmış aile ile tanışmıştı. Ben çıktığımda eşim ve kız kardeşlerim beni bekliyorlardı. Ağlamaktan kızarmış gözleriyle eşim bana teşekkür ederim senin kadar güzel bir kız verdiğin için dedi ve ben ağlamaya başladım. İnanılmaz bir gün ve her salisesi değerli anlar yaşadık. Şimdi bi tanem 6 aylık çok tatlı annesinin kuzusu... Allah herkese nasip etsin ve her kadın en az 1 kez bu keyfi yaşasın diliyorum. Kızım Nisan'ım... Seni seviyorum e tabii kocamı da aşkım...


  alıntı


  Paylaş
  Doğum Hikayeleri-Merhaba eşimle tanışıp Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Bazen gebelik öyle zamanlarda gerçekleşiyor ki insanın umudunun tükendiği yerde ya da tüm çabalara rağmen olmayacağını düşündüren olumsuz düşünceler anında gerçekleşebilir.spinal doğum hikayeleri,  eşim hikayeleri,  kocamla hikayeler,  spinal sezeryan doğumhikayeleri,  zor doğum hikayeleri