Doğum Kadın ve Doğum ve Hamilelik Öyküleri Forumundan Erken doğumdan sonra bebeğini kaybedenler Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Erken doğumdan sonra bebeğini kaybedenler

  Reklam
  Merhaba arkadaşlar. 13.04.2009'da 29+2 günlükken oğlum Mete dünyaya geldi. Rahim içi gelişme geriliği nedeniyle anne karnında beslenemediği için 830 gram olarak doğdu. Benim canım oğlum daha benim içimdeyken acı çekmeye ve savaşmaya başlamıştı. 71 gün küvezde yaşam savaşını sürdürdü. Biz de bu 71 gün boyunca ona birşey olacak diye her gün öldük, yaşadıkça her gün yeniden doğduk. Ama malesef daha fazla savaşamadı yavrum ve 23 Haziranda onu kaybettik. Acısı içimden bir an olsun gitmiyor. Nerede küçük bir çocuk veya bebek görsek dolan gözlerimizi birbirimize göstermemek için eşimle birbirimize bakamıyoruz. Ona tekrar kavuşacağım güne kadar onu özlemeye devam edeceğim. Şimdi problemimin nedenini tespit etmek için çeşitli testler yaptırıyorum. Test sonuçlarım çıktıktan sonra bir doktora gitmek ve en kısa zamanda tekrar çocuk sahibi olmak istiyorum. Allah'ım bana tekrar anneliği nasip eder mi bilmiyorum ama acımla başa çıkmak, acımı hafifletmek için başka bir çözüm bulamıyorum.

  Sizler neden erken doğum yaptınız, neler yaşadınız, acınızla nasıl baş edebiliyorsunuz, tekrar ne zaman gebelik düşünüyorsunuz. Gelin yaşadıklarımızı ve bundan sonra olacak gelişmeleri burada paylaşalım, birbirimize destek olalım. Ne de olsa bizi bizden iyi anlayan olmaz. İnşallah bir gün yine burada mutluluk haberlerimizi paylaşırız. İnşallah hayat gözümüzden akan yaşları bir nebze olsun siler, yüzümüze bir yanı buruk da olsa bir gülümseme yerleştirir.
  alıntı


  Paylaş
  Erken doğumdan sonra bebeğini kaybedenler Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Bazı nedenlerden ötürü bebekler erken doğabiliyor. Bunun engellenmesi maalesef mümkün değil. Erken doğan bebeklerin diğer bebeklere göre tutunması da zorlaşmaktadır.bebeğini kaybedenler,  bebeğini kaybedenler 2011,  erken doğumda bebeğini kaybedenler,  bebeğini 16. haftasında kaybedenler,  sezeryanda bebegini kaybeden ler