Doğum Kadın ve Doğum ve Hamilelik Öyküleri Forumundan Boş gebelik nedeniyle kürtaj olunca.. Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Boş gebelik nedeniyle kürtaj olunca..

  Reklam
  bundan bi buçuk ay önce adet günüme 1-2 gün kala eczaneden gebelik testi aldım; ikinci çizgi soluk çıktı, ertesi gün denedim tekrar; aynı. sonra kanda baktıralım dedik 110 du. doktora gittik; "takip gerekiyor iki günde bir ikiye katlamalı kan değerin" dedi. biz iki gün sonra yaptırdık tahlili katlamadı, ardından biçok kez daha yaptırdık bi ümit katlar diye.... hani ilk bebek ya endişeleniyo insan....artış vardı ama 2ye katlamıyordu. sonra bi başka doktora gittik; doktor muayene etti usgde kese göründü ve biz çok sevindik,5 haftalıktı, neyse ki dış gebelik şüphesi ortadan kalkmıştı. 5 gün sonra gittik yine kese orda bu sefer 5+2 haftalık, şaşırdık. tabi gördük ya keseyi artık hcg baktırmıyoruz. sonra bi 5 gün sonra yine gittik 5+5 haftalık, korktuk. kese yeterince büyümüyordu. sonra bi başka doktora gittik bi iki gün içinde ve boş gebelik.... yarım saat içinde gene anestezi ile her şey temizlendi. ben çok ağladım....
  çıkarılacak ders: bir sonraki gebeliğimde bu kadar ümitlenmeyeceğim ve tarama testleri bitene kadar kimseye gebeliğimi söylemeyeceğim.
  sonuç: iyiyim, toparlıyorum, rejimdeyim )))
  alıntı


  Paylaş
  Boş gebelik nedeniyle kürtaj olunca.. Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Özellikle ilk hamile olan bayanların heyecanlarını soğuk kanlılıkları geçirmeleri mümkün değil. Mutluluk aile ve akrabalarla paylaşılıyor. Tebrikler alınıyor.