Sağlık Bölümü / Adım Adım Sağlık ve Diyet - Sağlıklı Beslenme Forumundan zayıflamanın en kolay yolu ballı elma sirkesi - elma sirkesi zayıflatıyor Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  zayıflamanın en kolay yolu ballı elma sirkesi - elma sirkesi zayıflatıyor

  Reklam
  merhaba bayanlar artık bıkmış olduğumuz bir durum var nedir o kilo kilo kilo :kızgınım:
  sizleri bilmem ama ben hiç haz almıyorum basanlerimin ve az da olsa göbeğimin olmasından. Sizlere kendimin denemiş olduğum ballı elma sirkesini tavsiye ediyorum ben 1 hafta içinde çok büyük bi değişim geçirdim mutlaka deneyin derim hiç bir yan etkisi de yok zaten size elma sirkesinin yaralarından bir kaç tane yazı ekliyorum
  " Antiseptik: Meyve ve sebzelerin elma sirkesi katılmış su ile yıkanması onların mikroplardan arınmasını sağlar. Ayrıca Bakteri ve mikropların barınmaması için mutfak ve banyolarınızda elma sirkeli su kullanmanız önerilir.


  Ayaklar: Ayaklarınız için bir leğene ayak bileklerinize kadar ılık su doldurun ve içine yarım şişe elma sirkesi ilave edin. Sabah ve akşam, en az 5 dakika, ayaklarınızı bu su içinde dinlendirin.

  Migren: Bir tasın içerisine eşit miktarda su ve elma sirkesi koyup kaynatın. Daha sonra altını kısarak yüzünüzü buhara tuttun. Bu şekilde 3 dakika kadar soluk almanız migren ağrılarının yok olmasını sağlayacaktır.

  Boğaz ağrısı: Anjin ve streptokok dahil olmak üzere tüm boğaz ağrılarında, 1 bardak suya katılan 1 kahve kaşığı elma sirkesi ile her saat başı yapılacak gargara rahatlatıcı bir çözüm olacaktır.

  Sivilceler: Sağlıklı bir cilt için banyo suyunuza biraz elma sirkesi ilave edin. Cildinizin yumuşadığını ve parladığını fark edeceksiniz. Sivilceler için, su ile seyreltilmiş elma sirkesiyle yüzünüzü silin ve durulayın. Elma sirkesi akneye neden olan mikropları öldürür.

  Kaşıntılar: Böcek ısırmalarına ve kurdeşene bağlı kaşıntılarda, arı sokmalarında ve cilt çatlaklarında sürülecek elma sirkesi rahatsızlığı ve acıyı giderecektir.

  Yorgunluk ve uykusuzluk: 1 litre suya 3 yemek kaşığı elma sirkesi ve bir fincan bal ilave edin. Her gece yatmadan önce 2 yemek kaşığı içeceğiniz bu karışımla uykusuzluğunuzun ve yorgunluğunuzun kaybolduğunu göreceksiniz.

  Varisler: Varislerin yol açtığı ağrıdan şikayetçiyseniz, sirkeli bir bezi, bacaklarınıza sarın ve 30 dakika bekletin. Otuz dakikalık süreyi bacaklarınızı yukarı kaldırarak geçirin. Bu işlemi sabah ve akşam tekrarlayın.

  Nasırlar: En bilinen yollardan biri bayat ekmeği elma sirkesine batırıp nasırlı bölgenin üzerine koymak ve gece boyunca orada muhafaza etmektir. Sabah kalktığınızda nasırın veya sertliğin kaybolmuş olduğunu göreceksiniz. Bir başka yol ise ılık suyun içine yarım bardak sirke koyup, yarım saat süre ile nasırlı bölgeyi bu suda bekletmek ve daha sonra bir havlu ile kurulayıp ponza taşı ile bölgeyi ovuşturmaktır.

  şimdi sizlere elma sirkesi ile nasıl kilo vermeye başlarsınız onu anlatmak isterim bayanlar ben kendim KEMAL KÜKRER markasının ballı elma sirkesini kullanıyorum normalde bayanlar sirkenin içine balı kendileri ilave ediyorlar ama kemal kükrerin ballı elma sirkesi hazır olarak satılıyor günde 3 kere olmak üzere 1 su bardağı ılık suya 2 yemek kaşığı elma sirkesi ilave edip her zaman aç karnına içiyorsunuz bu arada gün içinde bol bol su tüketmeniz gerekli bunu düzenli yaptığınız süre içerisinde fark edeceksiniz ki vücudunuzda bir hafiflik ve yağ olan bölgelerde bi incelme başlayacak ben yapdım ve çok memnun kaldım yeni bir şişe daha aldım yine başlayacağım belki sizlerde denemek istersiniz diye bilgileri sizlerlede paylaştım :gönülden:
  deneyen arkadaşlar eğer yorumlarını paylaşırlarsa çok sevinirim hepimiz bir birimize yardımcı olmuş oluruz :çiçeğim: :enbüyük:

  arkadaşlar limon demeyi unutmuşum 1 /2 damla limon eklerseniz tadı çok daha güzel oluyor  Paylaş
  zayıflamanın en kolay yolu ballı elma sirkesi - elma sirkesi zayıflatıyor Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Son zamanlarda elma sirkesinin önemi üzerinde duran uzmanlar, zayıflamak isteyen kişilere ve bir çok şikayette tavsiye edilen ürünler arasında yer almaktadır.zayıflamanın en kolay yolu elma sirkesi,  kemal kükrer elma sirkesi zayıflama,  elma sirkesi zayıflatıyor,  zayıflamanın kolay yolu elma sirkesi,  sirke zayıflatıyor,  kemal kükrer ballı elma sirkesi nasıl kullanılır,  elma sirkesi