Sağlık Bölümü / Adım Adım Sağlık ve Diyet - Sağlıklı Beslenme Forumundan Anne ve bebeklere SPA Reine ile gelen sağlık Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Anne ve bebeklere SPA Reine ile gelen sağlık

  Reklam
  Dünyanın şişelenmiş ilk su markası SPA Reine, annelerin sütlerine ve bebeklerin mamalarına sağlık katıyor.

  Anne ve bebeklere SPA Reine ile gelen sağlık

  Belçikalı SPA Reine, anneler için olduğu kadar bebeklere de büyük fayda sağlıyor. Emziren annelerin sütleri sadece yediklerinden değil içtiklerinden de etkileniyor. Suyla birlikte vücuda giren tuz annelerde şişkinlik yaratıyor ve tuzun anne sütüyle bebeklere geçmesine neden oluyor. SPA Reine içen anneler ise düşük oranda tuz içerdiğinden şişkinlik sorunundan kurtuluyor ve bebeklerine süt verirken içleri rahat oluyor.

  Bebekler Sağlıkla Gülümsüyor…

  Sağlıklı ve kaliteli su markası SPA Reine ile böbrekleri ve sindirim sistemi tam olarak gelişmemiş olan bebeklerde aşırı tuz ve mineral yüklemesi önlenebiliyor. Maması SPA Reine ile hazırlanan bebekler sağlıkla gülümsüyor. Belçika Pediatri Derneği mama yapımında SPA Reine’nin kullanılmasını tavsiye ediyor.

  Dünyanın şişelenmiş ilk suyu

  SPA Reine, Belçika’nın Ardennes Bölgesi’nde koruma altına alınmış 13 bin hektarlık havzada üretiliyor. Bu çok özel su, 1583 tarihinde şişelendi ve Belçika dışındaki diğer Avrupa ülkelerine de gönderilmeye başlandı. Ve bu özelliğiyle “Dünyanın şişelenmiş ilk suyu” unvanını taşıyor. SPA Reine tesisleri ise dünya üzerinde tek çatı altında günde 2 milyon litre su şişeleyen tek tesis olma özelliğine sahip. Spadel, öncü markası SPA Reine ve diğer markaları ile Benelüks (Belçika, Lüksemburg, Hollanda) ülkelerinde pazar lideri. Başta Fransa, İngiltere ve Almanya olmak üzere dünya çapında 30’dan fazla ülkeye ilk sıralarda ihracat gerçekleştiriyor. Doğal kaynaktan kaliteli suyu üretmeyi ve pazarlamayı hedefleyen Spadel, çevre bilinci ile tüketiciye katma değer sağlamayı da ilke ediniyor.
  Kolay sindirim özelliği

  SPA Reine, saflığı, dengeli mineral, düşük sodyum içeriği ve dengeli tuzları sebebiyle her yaş için uygun bir doğal kaynak suyu. SPA Reine ferah içimi, kolay sindirimi ve böbrekleri rahatlatıcı etkisiyle tedavi edici özelliği sahip.

  Hamilelere doğal destek

  Özellikle sporculara, hamile bayanlara, yoğun tempoda çalışan iş kadınları ve iş adamlarına tam bir sağlık kaynağı olan SPA Reine öneriliyor. SPA Reine, hamilelikte kaybedilen mineralleri geri kazandırmasıyla biliniyor.

  Sağlıklı bir yaşamın anahtarı kaliteli su
  Sağlıklı bir yaşamın anahtarı kaliteli sudan geçiyor. Kaliteli su, günlük yaşam faaliyetlerini yerine getirirken harcanan kalori miktarını artırıyor. Kan hacmini koruyor. Vücuttaki fazla sodyumun atılmasına yardım ederek gereksiz sıvı tutulmasını engelliyor. Araştırmalara göre doğru ve kaliteli su tüketimi; soğuk algınlığı, kabızlık, böbrek taşı, mesane kanseri, idrar yolu enfeksiyonları gibi rahatsızlıklara yakalanma riskini düşürüyor. Su içmek susuzluğu gidermenin yanında tokluk hissedilmesini de sağlıyor. Egzersiz sırasında daha fazla kalori yakılmasını sağlıyor.


  Paylaş
  Anne ve bebeklere SPA Reine ile gelen sağlık Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Yediğimiz besinler kadar içtiğimiz suyunda önemi fazladır.İnsan vücudu suya ihtiyaç duyar ve su tüketimi en fazla olan maddedir.Bu nedenle mineral ve vitaminleri iyi olan doğal ve sağlıklı suları almaya gayret göstermek gerekir.emziren anne kaplicaya