Sağlık Bölümü / Adım Adım Sağlık ve Diyet - Sağlıklı Beslenme Forumundan Self göbek yağlarını eriten 6 mucize gıda Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Self göbek yağlarını eriten 6 mucize gıda

  Reklam
  Amerikan sağlık dergisi Self göbek yağlarını eritecek 6 mucize gıdayı listeledi. İşte o gıdalar.

  MUZ: Potasyum oranı yüksek olan bu meyve, vücutta karnın şişmesine neden olan sodyum miktarını kontrol altında tutar.

  YOĞURT: Karın şişliğine neden olan bakterileri yok eden faydalı bakteriler üretir. Ayrıca vücuttaki insülin miktarını dengede tutmaya yardımcı olur.

  ÇİLEK: Bu meyveler antioksidan içerir. Vücuttaki kan akışını arttırır, kaslara daha fazla oksijen gitmesini sağlarlar. Eğer egzersiz yapmadan önce yoğurt ve çilek tüketirseniz kaslarınız çalışmaya hazır hale gelir.

  YEŞİL ÇAY: Günde üç bardak yeşil çay metabolizmanızı güçlendirir ve ekstra 30 kalori yakmanızı sağlar. Ayrıca yağları da eritir.

  TURUNÇGİLLER: Egzersiz sırasında yağların yüzde 30 oranında daha hızlı yanmasını sağlar. Yiyeceklerinize bol bol limon sıkabilirsiniz.

  TAHILLAR: Tahıllarda bulunan lifler, vücudunuzun insülin seviyesini dengede tutar. Bu da yağ hücrelerinizin küçülmesini sağlar. Vücudunuz bu tip gıdaları diğer yiyeceklere göre daha yavaş yaktığı için daha geç acıkmanızı sağlarlar.

  KOLAY DİYETLER KOLAY DİYETLER KOLAY DİYETLER  Paylaş
  Self göbek yağlarını eriten 6 mucize gıda Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Allah c.c razı olsun bilgiler için.. 3. 3
  exo
  merhanba bende fazla kilolarımdan şikayet ediyordum. www.diyetvediyet.com yazıları tavsiye ederim önemli diyet bilgileri veriyor lütfen bilinçsiz diyet yapmayalım 4. 4
  Allah razi olsun bacim cok iyi oldu bunlari ögrendigimself diyet,  gobek eriten mucize