Sağlık Bölümü / Adım Adım Sağlık ve Diyet - Sağlıklı Beslenme Forumundan Göbeğinizi eritmek için yoğurt diyeti birebir Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Göbeğinizi eritmek için yoğurt diyeti birebir

  Reklam
  Göbeğinizi eritmek için yoğurt diyeti birebir


  Diyetlerine yağsız yoğurt ekleyenler yüzde 22 daha fazla kilo kaybediyor. Göbekteki yağların yüzde 81'i de yoğurtla eriyor.
  YOĞURTLU DİYET YÜZDE 22 DAHA FAZLA KİLO VERDİRİYOR
  Yapılan bir araştırmada, düşük kalorili rejimlerine yoğurt seçeneğini ekleyen ve günde üç öğün yağsız yoğurt yiyen aşırı kiloluların, yoğurtsuz bir diyet uygulayanlara oranla yüzde 22 daha fazla kilo verdikleri ve yüzde 61 daha fazla yağ yaktıkları tespit edildi. Yoğurt yiyenlerin ayrıca, karın bölgelerinde yüzde 81 daha fazla yağ yaktıkları ortaya çıktı.
  YOĞURT NEFES KOKUSUNU DA GİDERİYOR
  Önemli olan yağ yakmak, kas değil. Kaslar kalori yakmaya yardımcı oluyor, ancak kilo verirken kas kütlesi de kaybediliyor. Buna en iyi çözüm, kalsiyum ve protein ağırlıklı bir diyet, yani yoğurttur.
  Yoğurt ayrıca, nefes kokusunu giderir, diş taşı ve diş eti iltihaplarını doğal yollardan önler...


  Paylaş
  Göbeğinizi eritmek için yoğurt diyeti birebir Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Yoğurtta bulunan yağ miktarı fazla olduğu için yoğurt tüketirken de dikkatli olmak gerekir.Yağsız yoğurtları tercih etmek gerekir.Yoğurt kalsiyum açısından zengin olduğu için mutlaka tüketmeli ama ölçüye dikkat etmek gerekir.