Eğitici Videolar ve Diğer Videolar Forumundan vücudunda ayetler çıkan çocuk (video) izle Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  vücudunda ayetler çıkan çocuk (video) izle

  Reklam
  Yüce Allahın lütfu keremiyle , aklı başında olmayanlara ibret vesilesi olarak vede kullarına rahmet ederek, uyanmaları için yüce emriyle 9 ay önce dağıstanın bir köyünde dünyaya gelen bir çocuğun ,vücudunda ayetlerini göstererek, gören gözler ve anlayan beyin ve kalplere yüce rahmetini inkişaf ettirdi.<vücudunda ayetler çıkan çocuk > sitesine girerek videosunun seyredilmesini herkesten rica ediyorum.


  Paylaş
  vücudunda ayetler çıkan çocuk (video) izle Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  vücudunda ayetler çıkan çocuk

  Rusya’da yeni doğan bir bebeğin vücudunda Kuran'dan ayetler belirmeye başladı.


  Rusya'nın Dağıstan Bölgesi Krasno-Oktyabırskoye köyünde doğan Ali isimli bebeğin annesinin bildirdiğine göre, çocuğun vücudundaki ayetlerle ilgili yazılar çocuğun doğuşundan hemen sonra ortaya çıkmaya başladı.

  Ria Novosti ajansının haberine göre başlangıçta bebeğin vücudunda beliren ufak morluğun geçmesiyle beraber Arapça "Allah" yazısı ortaya çıktı.

  Başlangıçta çocuktaki bu yazıyı doğuştan ortaya çıkan bir leke şeklinde algılayan aile, daha sonra bu yazıların farklı şekillerde ortaya çıkması ve değişikliğe uğramasıyla beraber bunun sıradan bir şey olmadığını anladılar. Aile başlangıçta bunu kimseye anlatmak ve göstermek istemedi. Ancak, çocuğun vücudunda "Yazılarımı insanlara gösterin" cümlesi belirdikten sonra bunu insanlara göstermeye başladılar. Çocuğun bulunduğu köydeki hemşire Saida Rasulova, böyle bir şeyle ilk defa karşılaştığını ve bunu tıbben açıklamanın mümkün olmadığını belirtti. Bu olayın herkes tarafından duyulmasının ardından çocuğu görmek için insanların akın ettiği ve çocuğun ailesinin evinin adeta kutsal bir yer haline geldiği bildiriliyor.

  Öte yandan, Kuran ayetlerinin çocuğun vücudunda belirme ve belirgin hale gelme anında çocuğun ateşinin çıktığı dile getiriliyor.bacaklarında ayet,  bebek inkisafi beyinde video,  arapça yazı stilleri,  vücudunda kuran ayetı cıkan cocuk