Mumine.com ve Danışma / İstişare Mekanı Forumundan hiç istememe rağmen eşimden ayrıldım..bir akıl verin çıkmazdayım.. Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  hiç istememe rağmen eşimden ayrıldım..bir akıl verin çıkmazdayım..

  Reklam
  aylarca gece gündüz dua ettim eşimi aradım onu sevdiğimi söyledim pişmanım dedim ama kabul etmedi.. boşadı beni...zorla tehdit yoluyla.. incir çekirdeğini doldurmuycak sebeplerden yuvam yıkıldı.. şimdi çok acı çekiyorum ve eşimi çok seviyorum..
  hergün dua ediyorum Allahım ben pişman oldum eşimide pişman et ve hayırlı birşekilde bana döndür diyorum.. onsuz yapamıycamı biliyorum ama yalnızlıktanda korkuyorum..
  dua ederek eşime ulaşabileceğim dua yoluyla onun kalbine dokunabileceğim gibi bir his var içimde.. yardım edin bana neolur yanlışmı yapıyorum..


  Paylaş
  hiç istememe rağmen eşimden ayrıldım..bir akıl verin çıkmazdayım.. Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Dualarla Allah (c.c)ya sığınıp sabırlar ve hayırlar dileyin
  Allah (c.c)yardımcınız olsun kardeşim. 3. 3
  asi cadi
  Bende aynı çıkmazlardaym...esimdn ailesi yuzundn ayrildm artk cekemez hale qelmistim...snra intihar ettim yoqun bkmda 1 hafta yatmama ragmen esm bir kez olsun gelmedi tabi bu arada da ailesi esmi bna karsi bosan diye doldurmus.neyse bn hastanedn cktm.esm ben sni istemiyorum bosanalm dedi we beni o halde dilekce yazmaya goturdu..mahkeme cksi ikimizde agladk ama geri dnusu yok.8 aydir liseli asklar qibi bulusup knusuyoruz cunku wazgecemiyoruz.birleselm ddiqm de bni hep rddediyo.sewiyorum ama olmaz diyoallahim cikmazdayim,  esimden ayrildim dua,  eşimden ayrıldım pişmanım,  karımdan ayrıldım ne yapmalıyım ,  cıkmazdayım ne yapmalıyım,  kocamdan ayrildim pismanim,  karimdan ayrildim pismanim