Mumine.com ve Danışma / İstişare Mekanı Forumundan Bir kimse tövbe etti ve ALLLAH kabul etti.Sonra işlediği günahlardan ötürü günahkar öldü.Diğer tövbe ettiği günahlardanda sorumlu tutulur mu? Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Bir kimse tövbe etti ve ALLLAH kabul etti.Sonra işlediği günahlardan ötürü günahkar öldü.Diğer tövbe ettiği günahlardanda sorumlu tutulur mu?

  Reklam
  ........Bir kimse tövbe etti ve ALLLAH kabul etti.Sonra işlediği günahlardan ötürü günahkar öldü.Diğer tövbe ettiği günahlardanda sorumlu tutulur mu?


  Paylaş
  Bir kimse tövbe etti ve ALLLAH kabul etti.Sonra işlediği günahlardan ötürü günahkar öldü.Diğer tövbe ettiği günahlardanda sorumlu tutulur mu? Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Allah in rahmeti suphesiz sinirsizdir..ve eger tevbe edilen gunahlari silerse..bu gunahlar icin kisi sorumlu tutulmaz cunki Allah affetmis gunahini silmis olur..artik onun hesabi olmaz..

  Allah en iyi bilendir..
 3. 3
  Ya simdi Allah tevbe edenlerin tevbelerini kabul eder, affeder.. Ama bu demek degildir ki hadi günah isleyelim de tevbe edelim nasil olsa Allah bizi affeder.. Allah tabi ki affeder eger gercekten pismansan ve bir daha yapmayacaksan.. Affederse de günahlarin affolur, günahsiz gibi olursun.. O'ndan ümit kesilmez asla, O da bizi kapısından kovarsa, bizden yüz cevirirse gidilecek yer var midir?