Çocuk Büyütürken ve Çocuk Sağlığı Forumundan Bebeği Taşımak İçin Gerekli Malzemeler Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Bebeği Taşımak İçin Gerekli Malzemeler

  Reklam
  Bebeği Taşımak İçin Gerekli Malzemeler

  Malzeme çantası- Bebekle dışarı çıkarken bez, ıslak mendil,yedek giysi ve daha pek çok gerekli eşyayı taşımak için oldukça büyük bir çantaya ihtiyaç duyacaksınız.

  Araba koltuğu
  - Bebeğin otomobilde güvenli yolculuk yapabilmesi için temel bir ihtiyaçtır. Yenidoğan için uygun olan modeller, ayrıca elde taşımaya yarayan bir sepet olarak da işe yararlar. Her zaman arka koltukta, bebek arabanın arkasına dönük şekilde kullanılmalı, uygun şekilde sabitlenmeli, asla hava yastığı olan koltuklarda kullanılmamalıdır.

  Bebek taşıyıcısı ( kanguru )
  - İlk aylarda bebekle yürüyüşe, alışverişe çıkmak için uygundur. Bebek anneye veya babaya yakın olmaktan hoşlanacak, belki de uyuyakalacaktır.

  Bebek arabası
  - Bebek arabalarının basit pusetlerden oldukça gelişmiş modellerine kadar çok çeşidi mevcuttur. Nasıl, nerede kullanacağınızı planlayıp hangisinin işinize en çok yarayacağını belirlemelisiniz.


  Paylaş
  Bebeği Taşımak İçin Gerekli Malzemeler Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Bebeği olan annelerin yanında eskisinden daha fazla eşya taşımaları gerekecektir. Bebekleri ile daha iyi ilgilenebilmeleri için rahat taşıyabilecekleri bir çanta almaları ve bebek arabası ile çıkmaları tavsiye edilmektedir.