Çocuk Büyütürken ve Çocuk Sağlığı Forumundan Çocuklar okula hazır ya hastalıklara Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Çocuklar okula hazır ya hastalıklara

  Reklam
  Çocuklar okula hazır ya hastalıklara
  Yaz tatili bitiyor, yuvalar, okullar açılıyor. Çocuklar arkadaşlarıyla buluşacak, yepyeni bilgilerle tanışacaklar. Ancak kapalı ortamda bir arada olmanın getirdiği olumsuzlukları da yaşayacaklar, peki çocuklarının sağlığı için anneler nasıl bir önlem alıyor?

  Yuva ve okullar açılıyor, çocuklar hastalık riskiyle her an karşı karşıyalar. Hastalıklardan korunmak ya da iyileşmek için uzmanlar bağışıklık sisteminin kuvvetli olması gerektiğini hatırlatıyorlar. Bağışıklık sistemini güçlendiren probiyotiklerle, vitamin ve mineralleri bir arada içeren Multi-tabs LGG çiğneme tabletleri çocukları hastalıklara karşı koruyor.

  Okul döneminde kalabalık ve kapalı ortamlarda bulunan çocuklar soğuk algınlığı, grip gibi hastalıklara daha çabuk yakalanıyor ve birbirlerine daha kolay bulaştırıyorlar. Hastalık riskini en aza indirmek için önemli olan, bağışıklık sisteminin güçlü olması.

  İşte çocukların bağışıklık sistemini güçlendirmek üzere geliştirilen Multi-tabs LGG Bağışıklık Tabletleri şimdi de Türkiye’de. Tüm dünyada annelerin yanında olan Multi-tabs LGG bağışıklık tabletleri, artık Türkiye’deki annelerin de çocuklarını hastalıklardan korumalarını sağlayacak.

  Multi-tabs LGG Çiğneme Tabletleri, bağışıklık sistemini güçlendirdiği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış, eşsiz probiyotikli vitamin ve mineral formülasyonuna sahip bir üründür.

  Multi-tabs LGG Çiğneme Tabletlerinin bağışıklık sistemini güçlendirdiğine dair bilimsel çalışmalar:

  1. 30 Gün boyunca Multi-tabs LGG Bağışıklık Tableti alan çocuklarda, almayan çocuklara oranla, kanlarındaki alyuvarlar, vitamin ve mineral miktarları yükselmiş, artan antikor değerleri ile vücut direncinin güçlendiği gibi sağlıklarında olumlu etkiler yarattığı tespit edilmiştir.

  2. 18 yuva 571 sağlıklı çocuğu kapsayan bir çalışmada, LGG alan çocuklarda hastalığa bağlı olarak yuvaya devamsızlık oranı %16 azalmış, solunum yolu enfeksiyonu olan çocuk sayısında da % 17 lik bir azalma sağlanmıştır.

  Günde 1 adet Multi-tabs LGG Çiğneme Tableti ile, vücudun ihtiyacı olan 13 vitamin, 6 mineralle beraber yoğurt içinde de bulunan faydalı 1 milyar probiyotik bakteriyi vücuda taşıyor. Özellikle son dönemde dünyada etkili olan grip salgınlarına karşı bağışıklık sistemini güçlendirmek için Multi-tabs LGG çocuklar için öneriliyor.

  Bağışıklık sisteminin güçlü tutulması için doğru beslenme ilk adım olarak kabul ediliyor. Ancak günlük beslenmede gerekli tüm vitaminlerin, minerallerin ve probiyotiklerin doğal yollarla alınması mümkün olamayabilir. Vücutta mevcut bulunan, bağışıklık sistemini güçlendiren dost bakterilerden oluşan probiyotikler ile vitamin ve mineralleri içeren tablet Multi-tabs LGG çocuklar için temel besin takviyesi olarak öne çıkıyor. Güçlü bağışıklık sistemi çocukların hastalıklardan korunmasına yardımcı olur, iyileşme sürecini destekler.


  milliyet


  Paylaş
  Çocuklar okula hazır ya hastalıklara Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Kalabalık ortamlarda hastalık kapma riski fazladır. Özellikle bünyesi zayıf olan çocukların okulda arkadaşlarıyla yakın temaslarda bulunmaları aynı eşyaları paylaşmaları hastalık sorunlarına davetiye çıkartmaktadır.multi tabs lgg,  multi tabs çiğneme tableti,  multi mine çoçuklar için vitamin,  multi-tabs lgg 30 adet çiğneme tableti,  multi tabs lgg faydaları,  multitabs lgg,  multi tabs lgg çiğneme tableti kullananlar