Çeyiz Köşesi ve Çeyizimiz için tavsiyeler Forumundan Roomba Ev Temizlik Robotu Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Roomba Ev Temizlik Robotu

  Reklam
  Ev temizliğine zaman ayıramamak bir çok kadının ortak sıkıntısıdır. Günümüzde kadınlar da çalıştığı için eski alışkağımızdan kaynaklanan kadınların ev temizliği yapması ihtiyacı tam anlamıyla karşılanamamakta.

  Roomba Ev Temizlik Robotu

  Roomba Temizlik Robotu.jpg

  Özellikle detaylı , köşe bucak temizlikler artık temizlikçilere bırakılmış durumda. Eşyaları yerinden kaldırmak, ağır süpürgelerle temizlik yapmak gibi zahmetli işler çalışan kadınların uğraşmak istemediği durumlar arasında görünüyor.
  Astım ve alerjik rahatsızlıkların artması da kadınların ev temizliği yapma şevkini ortadan kaldıran etmenler arasında gösterilmekte. Çocuklu anneler için ise temizlik bir mecburiyet durumunda olmasına rağmen iş yorgunluğu ile ayakta zor duran annelerin hem çocuk hem temizlik ile uğraşması zor gözüküyor.
  Bu nedenlerden dolayı hayatı kolaylaştırmak gerektiği temizlik firmalarının toplantılarda ilk konuştuğu şey halini almış durumda. Uzun süredir prototipleri üretilen ev temizlik robotları sonunda piyasaya çıktı.

  iRobot Roomba adlı bu robot inanılmaz özellikleri ile dikkat çekiyor. Halı, seramik, parke, taş, laminant, ahşap ve mermer gibi tüm ev yüzeyleri için özel temizleme seçenekleri bulunan robot , hava hijyenini de sağlamayı başarıyor


  Paylaş
  Roomba Ev Temizlik Robotu Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Özellikle çalışan bayanlar için güzel bir alternatif. Çalışırken evde bir robot tarafından temizlik yapılıyor olacağı için eve gelince temizlik yapmaya gerek kalmayacak temiz bir ortam görülecektir.