Çeyiz Köşesi ve Çeyizimiz için tavsiyeler Forumundan Tefal VitaCuisne Compact tek seferde 3 çeşit yemek yapabilen lezzetli buharlı pişirici Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Tefal VitaCuisne Compact tek seferde 3 çeşit yemek yapabilen lezzetli buharlı pişirici

  Reklam
  Tefal VitaCuisne Compact tek seferde 3 çeşit yemek yapabilen lezzetli buharlı pişirici

  Tefal VitaCuisne Compact tek seferde 3 çeşit yemek yapabilen lezzetli buharlı pişirici

  Küçük mutfaklar için:
  tek seferde 3 çeşit yemek yapabilen lezzetli buharlı pişirici tefal vıtacuısıne compact

  Tefal’in Besleyici ve Lezzetli ürün gamı kompakt tasarımı ile fark yaratan yeni nesil buharlı pişirici Vitacuisine Compact ile genişliyor. İç içe geçen pişirme hazneleri ile mutfakta çok az yer kaplayan VitaCuisine Compact; başlangıçtan tatlıya üç farklı öğünü tek seferde, kokularını birbirine karıştırmadan ve vitamin değerlerini koruyarak pişiriyor.


  Yenilikçi marka Tefal; Besleyici ve Lezzetli ürün gamında yer alan VitaCuisine ile sağlıklı ama lezzetsiz olarak bilinen buharlı pişirme yöntemini lezzetli hale getirdikten sonra şimdi de VitaCuisine Compact ile küçük mutfaklara giriyor.

  İçiçe geçen pişirme hazneleri ile kullanışlı bir tasarıma sahip olan Vitacuisine Compact, mutfağında yer sıkıntısı yaşayan ama sağlıklı beslenmekten de taviz vermek istemeyenlere çözüm sunuyor.

  4 adet kapaklı cam kap, 3 ayrı pişirme haznesi ve çıkarılabilen tepsileri ile büyük kolaylık sunan Vitacuisine Compact’ın en alt katında leziz bir başlangıç, ikinci katında sebze, et, balık veya tavuktan oluşan doyurucu bir ana yemek, üçüncü katında ise kapaklı cam kaplar içinde enfes tatlılar hazırlanabiliyor. VitaCuisine Compact’ın 3’ü 1 arada teknolojisi sayesinde yemeklerin lezzet ve aromalarını birbirine karışmazken, hızlı buhar sistemi sayesinde de kısa zamanda sağlıklı ve vitamin dolu yiyecekler hazırlamak garantileniyor.

  60 dakikalık dijital zamanlayıcıya ve LCD ekrana sahip olan Vitacuisine Compact; pişirme işlemi bittiğinde otomatik olarak kapanıyor ve hazırladığınız lezzetleri 30 dakika boyunca sıcak tutuyor.

  Kompakt tasarımı ile kısa zamanda büyük işler başaran VitaCuisine Compact’ı Tefal Shop’larda ve Tefal satış noktalarında bulabilirsiniz.


  güzelmiş  Paylaş
  Tefal VitaCuisne Compact tek seferde 3 çeşit yemek yapabilen lezzetli buharlı pişirici Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Zamanı olan ya da olmayan bayanlar için bir yemeklik pişirme zamanı içinde üç ayrı yemek aynı anda pişirme imkanı sunan buharlı pişirici zamanını mutfakta geçirmek istemeyenler için güzel bir ürün.