Özel Gün ve Gecelerimiz ve Bayram ve Kandil Resimleri Forumundan Mevlit Kandili Resimleri - Mevlit Kandili Tebrik Sözleri Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Mevlit Kandili Resimleri - Mevlit Kandili Tebrik Sözleri

  Reklam




  Mevlit Kandili Resimleri

  Mevlit Kandili Tebrik Sözleri


  Mevlid Kandili.jpg



  Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu kandil geçirmenizi dileriz.


  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.


  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.


  Mevlid Kandili2.jpg

  Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla'ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.



  Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.


  Allah'tan sevgi, sağlık ve mutluluk diler bu mübarek gecede dualarınız kabul, kandiliniz kutlu olsun.

  mevlid-kandili3.jpg


  Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.



  Paylaş
  Mevlit Kandili Resimleri - Mevlit Kandili Tebrik Sözleri Mumine Forum

mevlid kandili tebriği,  mevlid kandil tebrikleri,  mevlid kandili,  mevlit kandili,  mevlit kandili mesajları,  mevlit kandili ile ilgili güzel resimler,  mevlit kandili sözleri