İslami Giyim / Tesettür Kıyafetleri ve Başörtüler / Eşarplar Forumundan Tesettür İlkbahar Yaz Modası ve Yeni Tesettür Modelleri Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Tesettür İlkbahar Yaz Modası ve Yeni Tesettür Modelleri

  Reklam
  Tesettür İlkbahar Yaz Modası ve Yeni eşarp Tesettür Modelleri  yaz modası kapalı hanımlar için yaz trendlerini sunuyor. tesettür yaz modası için çok şık ve kaliteli seçenekler bulunuyor.

  tesettür yaz modası trendlerinde en dikkat çekici özellik, rengarenk, cıvıl cıvıl kıyafetlerin yer alması. Özellikle eşarplar ve pardesuların renk kontrastının oluşturduğu şıklık göz dolduruyor.
  Mor, pudra pembesi, bej, kahve, bordo, mavi, gri ve siyah-beyaz kombinasyonları tesettür yaz modası trendlerinde ağırlık kazanan renkler.
  Pardesülerde ise farklı kesimler mevcut. Düz ve kemerli modeller sıkça karşımıza çıkıyor. Fakat, kemersiz model isteyenler için de alternatifler bulunuyor. tesettür yaz modası trendlerinde yaka kısmı fırfırlı ilginç modeller de yer alıyor.
  tesettür yaz modası için eşarplarda çiçekli, ekoseli ve geometrik desenler çokça yer alıyor.
  Paylaş
  Tesettür İlkbahar Yaz Modası ve Yeni Tesettür Modelleri Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Yaz aylarında daha çok açık renkler tercih edildiği için eşarp sektörü de buna göre üretimlerini yaparlar. Ağırlıklı olarak, beyaz, mavi, mor, pembe gibi renkler tercih edilmektedir. 3. 3
  Yaz aylarının vazgeçilmez renkleri her markaya göre tasarımları değişiyor.aker-eşarp-modelleri1-.jpg cacharel-eşarp-modelleri.jpg2009 Yaz Modelleri Tesettür!!!