Çeyiz Köşesi ve Banyo Ürünleri ve Aksesuarları Forumundan Freestanding Küvetler Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Freestanding Küvetler

  Reklam
  Freestanding Küvet Modelleri


  Yabancı filmlerde görüp uzun zamandır özendiğimiz serbest stil küvetler artık ülkemizde de bulunabiliyor. Küvet ve banyo alışkanlığına farklı tadlar katan bu küvetler , banyo dekorasyonları ve kenar döşemelerini de tamamıyla değiştirmiş durumda. Geniş bir alan isteyen serbest stil küvetler, alışılagelmiş dik veya kare küvetlerin yerine hayal gücünüze kalmış şekiller yaratabiliyor.

  Banyoların da evinbir parçası olmasını, kişiliğine uygun döşenmesini isteyen dekoratörler tarafından en çok sevilen parçalar arasında yer alan serbest stil küvetler , banyonuzda sınırları genişletmek için alternatifler ve jakuji keyfi ile birlikte geliyor.
  Son zamanlarda çıkan serbest stil küvetler içinde Kleopatra’nın süt banyosu yaptığı tarzda feminen ve kıvrımlı şekiller dikkat çekici. Bu tip bir Freestanding küvette kendinizi kraliçe gibi hissedebilir, süt ile güzellik banyosu yapabilirsiniz.

  Ayrıca farklı şekilleri ve geniş alanları ile bu tip küvetler aşk dünyanıza da bir çok şey katacaktır. Serbest stil küvetler ayrıca doğallık bağımlıları için ahşap seçeneği ve şeffaflıktan vazgeçmeyenler için şeffaf küvet seçeneği de sunuyor.

  Freestanding Küvet3.jpg

  Freestanding Küvet.jpg

  Freestanding Küvet2.jpg  Paylaş
  Freestanding Küvetler Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Freestanding küvet modelleri kıvrımlı özellikleri ile dikkat çeken farkı ile bilinen ürünlerdir. Banyonun şıklığına farklı bir hava katarak dekor etmek isteyenler için tercih edebilecekleri bir markadır.