İslami Giyim / Tesettür Kıyafetleri ve Ayakkabı Modelleri Forumundan Kemal Tanca Ayakkabı ve Çanta Koleksiyonu Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Kemal Tanca Ayakkabı ve Çanta Koleksiyonu

  Reklam
  Kemal Tanca Ayakkabı ve Çanta Koleksiyonu

  Ayakkabı sektörüne 1950 yılında kapılarını açan ve üç kuşaktır sağlam temeller üzerindeki varlığını sürdüren İsim ve Soyisim den oluşan bir markadır Kemal Tanca…
  Kaliteli hizmet anlayışı, moda yaratan tasarımları ve her kesime hitap eden modelleri ile sektörün lider isimlerinin arasında olmayı başarmış bir marka olarak varlığını uzun yıllar boyunca devam ettirmeyi hedeflemekte.
  Modellerdede özellikle şıklığı ve rahatlığı ön planda tutan, tarz yaratan koleksiyonun her biri kendi alanında uzman tasarımcılar hazırlamaktadır.


  Zengin ürün seçenekleri ile gerek modern gerekse klasik tarzda birçok ihtiyaca cevap veren, her zevke uygun ürün koleksiyonları Türkiye genelindeki 56 mağazanın vitrinlerini süslüyor.
  Mağazalardaki ürünlerinin % 90’ı Türkiye de üretilmektedir, geri kalan % 10 ‘u ise İtalya, İspanya, Fransa dan ithal edilen ünlü markalardan oluşmaktadır.
  Paylaş
  Kemal Tanca Ayakkabı ve Çanta Koleksiyonu Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Ayakkabı ya da çanta alınırken bunların birbirleri ile olan uyumu çok önemlidir. Kıyafet kombininde çanta ve ayakkabının uyumu bunların da kıyafetlerle olan uyumuna dikkat edilmektedir.