İslami giyim ve Aksesuar Forumundan Swarovski Taşları Rosegold modasıyla birleşince Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Swarovski Taşları Rosegold modasıyla birleşince

  Reklam
  Beverly Hills Polo Club Zarif Swarovski Taşlı Saat Modelleri


  Dünyanın önde gelen saat markalarındanBeverly Hills Polo Club, kadın ruhunun inceliklerine göre tasarlanan zarif modelleriyle her yaştan kadına hitap ediyor.
  Beverly Hills Polo Clup Swaroski Taşlı Kadın Saatleri
  KLASİK ve modern tarzın sentezinden oluşan özel tasarım markası Beverly Hills Polo Club, özel dizayn saatleriyle stil sahibi kadınları baştan çıkarıyor.
  SAAT MODASININ ÖNCÜ MARKASI JACQUES LEMANS
  Sezonun trendlerinden Rosegold kaplama ile Swarovski taşlarının buluştuğu Beverly Hills Polo Club saatler, özel tasarımlarıyla kadınları cezbediyor.
  HERA ve CARROUSEL Zamana hükmeden kadınlara
  Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan kol saatini, feminen ve dikkat çekici bir tarzıyla sunan Beverly Hills Polo Club, saat tutkusunu bir yaşam tarzına dönüştürüyor. Bu şık saatler, spor görünümde kasa ölçüsüyle de tüm bilek yapılarına uyum sağlıyor.
  316L kalitede çelik kasası ve 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliği ile sezonun öncü markalarındanBeverly Hills Polo Club, Swarovski taşları ve renk uyumuyla her yaştan kadına hitap ediyor.
  Casio Saatleri Protrek Serisinden Prg-200T
  Beverly Hills Polo Club’ın bu çok zarif kadın saatleri, sedef kadranı, kronograf ve takvim ayrıntısı, sertleştirilmiş mineral camı, gerçek anti-alerjik naturel kordonu ile de büyük ilgi topluyor.

  Paylaş
  Swarovski Taşları Rosegold modasıyla birleşince Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Hiç bir bayan taşlara karşı koyamaz. Aksesuarlarda saatin yeri büyük olduğu için taş detaylı olması da büyük öneme sahiptir. Bu detayı arayan bayanlar için hoş bir saat modeli.swarovski taş metre işi