İslami giyim ve Aksesuar Forumundan Türk tasarımcı Bedros Tanışman İstanbul’un ruhunu saate işledi Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Türk tasarımcı Bedros Tanışman İstanbul’un ruhunu saate işledi

  Reklam
  Türk tasarımcı Bedros Tanışman İstanbul’un ruhunu saate işledi


  Tasarımlarında estetik ile tutkuyu hep bir arada tutan dünyaca ünlü Türk saat tasarımcısı Bedros Tanışman, İstanbul’dan esinlenerek ürettiği 24 Saat adlı yeni modeli ile yine saat tutkunlarını kendisine hayran bırakacak.
  Peter Tanisman-dan Türkiye Atağı
  Tasarımında boğazın eşsiz Turkuaz rengi kullanılan, özünde ise, İstanbul’da hayatın 24 saat sürekli hareketli geçmesinden ilham alarak 24 Saat adının verildiği saat, Peter Tanisman markasının en iddialı modellerinden biri olarak öne çıkıyor. Kusursuz işçiliği, sıra dışı ve özgün tasarımıyla karizmatik çizgilere sahip olan 24 Saat, İstanbul iş dünyasının güçlü erkekleri için üretildi.
  Kapalıçarşı’da yetişti, İsviçre’de dünya markası oldu
  “Gerçek zamanı yaşayanların saati” sloganıyla üretilen ve gün dönümlerinin yorumlanabilmesi için ay, yıldız ve güneş simgelerinin akrep üzerinde ustaca kullanılan 24 Saat’in akrebi, bir turunu klasik saatlerden farklı olarak 12 değil, 24 saatte tamamlıyor.
  PUMA SAATLERİ MODA TRENDLERİNİ BAZ ALDI
  46 milimetre çapındaki yuvarlak formlu kasaya sahip saatte, tasarımında bileğe oturması ve kullanan kişinin kendini rahat hissetmesi için sadece Peter Tanisman markalı saatlerde bulunan ve sır gibi sakladığı özel bir yöntem uygulandı.
  SAAT MODASININ ÖNCÜ MARKASI JACQUES LEMANS
  Timsah derisi kayışa sahip, 18 ayar pembe ve beyaz altın kasalı, safir kristal, anti röfle camı ve erkek karizmasını tamamlayan görünümü ile dikkat çekiyor. 29 bin İsviçre Frangı ile satışa sunulan 24 Saat, saatçiliğin estetik, stil, bilgi ve beceri varyasyonlarını gözler önüne seriyor.
  Işıltınız 2010 Beverly Hills Polo Club’tan
  Dünyada ilk defa Peter Tanisman saatlerinde uygulanan “sonsuza kadar garanti” politikasıyla nesiller boyu kullanılabilecek olan 24 Saat, sınırlı sayıda üretildi.  Paylaş
  Türk tasarımcı Bedros Tanışman İstanbul’un ruhunu saate işledi Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Rengi deseni ve tasarımı ile göz dolduran bir model. Sportif duruşu ile karizmaya önem veren ve şıklığını saatle tamamlamak isteyenler için çok hoş bir saat.bedros tanışman